Skraidinkite pirmąją klasę viliojančiomis kainomis

parašė , 2016-12-15 14:05

Kad padėtų tai tiesiai, tai yra labiausiai geresnė ir liuksusinė pasiūlyta klasė, nors daug avialinijų dabar įvedė aukštesnes kelionės klases.

Jei jūs rezervuojate Pirmosios klasės skrydžius, jūs gėritės daug ypatingų paslaugų, kad jūs galite tiktai svajoti apie žemesnėse klasėse kelionės toks kaip –

Prieš-Apsistodami – Aukščiausios kokybės poilsio kambariai, įrengti nuostabiais įrengimais ir gurmano virtuvėmis, daro prieš-apsistojančius jausmus ne mažiau, negu prabangios atostogos. Individualizuotos chauffeured paslaugos ir lygesnis tikrinimas – procese yra taip pat dalis beribės pasiūlytos pašalpos.
Pasaulinės Klasės Vietos – Jaukios ir patogios recliner vietos, pakrautos patogumų skaičiumi, yra pateiktos keleiviams. Šitos geriausios kokybės patogios vietos avialinijomis taip pat siūlo masažo patogumus ir tokiu būdu pabūna jūsų orinėje kelionėje daug daugiau mėgavimosi ir įkvėpimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Besočio Valgiai – daugeliui mūsų yra nelengvai, baigdami nemalonius valgius, pasiūlytus mums ant kurso mūsų skrydis, bet tai dabar būtų mažiausiai jūsų problemų. Šioje klasėje, daug avialinijų samdo profesinius virėjus, kurie daro kai kuriuos gardžius valgius greta jų ypatingos rekomendacijos ir taip pat pataikauja keleivio atskiriems prašymams be to.

Dabar labiausiai galimas klausimas, kuris kyla yra, kaip rezervuoti pigius pirmosios klasės lėktuvo bilietus? Gerai ten daug kelių jūs galite užgrobti žemai kainą ir įperkamus mokesčius už važiavimą. Pažiūrėkime į kai kuriuos iš populiariausių metodų –

– Jungiasi prie jūsų privilegijuotų avialinijų. Kai kurios pagrindinės avialinijos laiko įpjovimo mokesčius už važiavimą ant pirmosios klasės, ir jūs galėtumėte tik baigti tuo, kad užgrobtumėte kelis. Tačiau, taip pat svarbu tikrinti dėl bet kokių apribojimų, buvimo ir kelionės ribų prieš užsakymą.

– Pasirašo aukščiausios kokybės kreditinę kortelę. Galimybės yra jūs, galėtų pasodinti save kažkoks iš tikrųjų pigus airfares su išskirtiniais pasiūlymais ir reikalais ant kortelės.

– Bandymas, patobulinantis jūsų Pigiausios klasės bilietą. Jūsų kelionių agentas gali padaryti, tai ramina lengvai, ir jūs tik galėtumėte gauti naujovinimą į aukštesnę klasę pagal pigesnę normą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

– Knyga su avialinijomis, kurios yra mažiau populiarios. Šitos avialinijos paprastai laiko išpjovos mokesčius už važiavimą palyginti su pagrindinėmis avialinijomis, kad pritrauktų keliautojus.

– Laiko save atnaujintą su bet kokiais kuponais, nuolaidomis ir kelionės reikalais, pasirašydamas naujienlaiškius su jūsų privilegijuotomis avialinijomis. Kaip narys, jūs visada būsite tarp pirmų žmonių, kurie studijuotų apie visus patrauklius reikalus ir pasiūlymus, įvestus avialinijos.

– Padidėjimas jūsų dažnos lakūno mylios, likdamas ištikimas vienai avialinijai. Jūs galite vėliau panaudoti kelionės apdovanojimus, kad užgrobtumėte pigesnę pirmąją klasę airfare reikalai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.