Mylios prieš punktus: ką aš panaudosiu?

parašė , 2013-04-28 16:09

Gruodis greitai prisiartina. Dar kartą, kiekvienas turi priežastį išleisti daugiau negu, ką jie paprastai daro (taip pat todėl, kad jiems užmoka daugiau per bonusus ir tokį.)

Laimingiems vieno dolerio banknotams, mes matome visas šypsenas, kadangi jie turi savo istorijas ant to, kaip jie gavo puikius kelionės apdovanojimus ir lakūno mylias. Antra, mes girdime istorijas dalies kaip jie jaučia, kad jie buvo apiplėšti jų kreditinės kortelės kompanijų todėl, kad jie nesugebėjo maksimizuoti apdovanojimus, jie jaučia, kad jie turi pasiekti. greitieji kreditai

Kad būtų tos ‘pasakos’ dalis, kiekvienas turi suprasti tuo, kas palankiau jums panaudoti: Jūsų AVIALINIJOS MYLIOS, ar jūsų APDOVANOJIMO PUNKTAI. Pažiūrėkime į kai kuriuos iš pagrindinių punktų, mes turime atkreipti dėmesį jų naudojime

Kiekvienas nori mažai, kažkas traukiasi atgal, kai jie leidžia jų kreditinių kortelių naudojimą. Skirtingos kreditinės kortelės kompanijos siūlo skirtingus tipus apdovanojimų, pagrįstų kelionės tipu. Tipiškai, tai yra nuo 1 iki 2 centų už mylią.

Populiarus apdovanojimas, kuriam daug žmonių eina yra Mylios. Yra kai kurių iš jūsų pranašumų, kai jūs nusprendžiate pasirinkti savo lakūno backlinkai mylias:

· Jūs aišku galite surinkti punktus, kad uždirbtumėte kelionę lėktuvu verslui ar malonumui veltui!

· Kreditinės kortelės kompanijos dažnai turi filialo oro transporto bendroves, kurios iš esmės daro viską jų gale. Viskas kurį jūs turite padaryti yra valstybė jūsų maršrutas, ir jie rezervuos tai jums, priklausydami, žinoma, nuo mylių, kurias kreditai jūs uždirbote.

· Dažni lakūnai gali pasiekti aukštesnes pozicijas tokias kaip Sidabras, Auksas, MVP, ir labai svarbus asmuo. Tie svarstytas kaip Elitas gali sukaupti aukštesnius punktus negu įprastas keliautojas. Kuo daugiau skrydžių apimties, tuo daugiau mylių uždirbtos.

· Per tinklus ir prisijungimus, oro transporto bendrovės buvo partneris, kad uždirbtų mylias su kiekvienais vidaus skrydžiais ir/ar tarptautiniais skrydžiais.

Jei jūs esate gerai su nurodytomis anksčiau mintimis, tai geras jums! Bet jei jūs turite kokį nors neryžtingumą dėl kažkokio galimo apribojimo, tada yra kitas pasirinkimas jums. Panaudokite savo apdovanojimo punktus vietoj to! Yra kai kurių iš priežasčių kodėl:

· Internetiniai parduotuvių rajonai – jūs galite panaudoti punktus, kad jūs gavote, kad nueitumėte parduotuvė ten. Tik spragtelėkite toli, kad gautumėte jūsų pirkimą!

· Nupirkite savo lėktuvo bilietą – kadangi jūs nekeičiate mylių, jūs galite pasirinkti skrydžius, į kuriuos jūs norite be bet kokių apribojimų. Jūs galite išrinkti savo privilegijuotus avialinijos vežėjus ir nesijaudinti, jei jūs važiuosite ‘užtemdymo dieną.

· Panaudokite punktus viešbučiams, automobilių nuomoms ir kitiems kelionės paketams, kurie galėjo net būti nuolaidomis ant aukščiausios kokybės maršrutų – jie yra daiktai, į kuriuos paprastai nežiūri išreiškiant ‘išlaidomis’ jūsų kelionei lėktuvu

Tik mintis apie būtinumą skristi veltui ir be bet kokios kankynės yra neabejotinai daugiau, negu sandėris, kurio jūs galėjote tikėtis. Bet anksčiau, negu jūs šokinėjate ant savo kortelių ir pradedate valdyti juos mylioms, tikrinkime iš pradžių kitą monetos pusę. Yra dalis nenaudos, jei jūs nusprendžiate panaudoti savo mylias:

· Užtemdymo dienos – yra tam tikrų datų, kad jūs negalite važiuoti, naudodamas mylias

· Tiktai rinktiniam avialinijos vežėjui – jūs galite tiktai skristi ant šitų avialinijos vežėjų, taip geriau įsitikina, kad jūs renkate geriausią nuo sąrašo

Naudojant jūsų apdovanojimą punktai gali atrodyti geri, bet čia yra žvilgsnis į kažkokį įspėjimą gauti paveikslą, kas stebėti atidžiai:

· Punktai svyruoja vertėje – tai nėra tikri grynieji pinigai taip vertė punktų, kuriuos jūs uždirbote, gali pasikeisti

· Jūs turite panaudoti internetinius prekiautojus, kuriuos jūsų kreditinė kortelė parūpina

· Kredito kortelės turėtojai, neimantys pilną jų kreditinės kortelės apdovanojimo punktų pranašumą, leidžia tam, iš ko jie neturi naudos

· Kreditinės kortelės vartotojai nori išleisti daugiau, kad uždirbtų papildomus punktus. Tiesą sakant, jie moka aukštesnį balansą ir palūkanas

Pagal Tim Winship, FrequentFlier.com redaktorių, keliautojai turi pasirinkti apdovanojimų kortelę, pagrįstą jų asmeniu leidžiantys ir skrendantys įpročiai: žmonės, kurie skrenda daug ant vienos avialinijos gali turėti naudos iš koncentravimo jų išlaidų kortelei, prisijungė prie tos avialinijos, tuo tarpu mažiau ištikimas keliautojas galėtų teikti pirmenybę kortelei, kuri apdovanoja punktus, kurie gali būti išpirkti skrydžiams ant daugialypių avialinijų.

Tarp naudojimo lakūno mylių ar apdovanojimo punktų, kas geriausia jums bus pagrįstas jūsų įpročių skridimu. Žinojimas ir mylių ir punktų programų supratimas yra didelis pranašumas vartotojams. Programos galbūt apribojo pasiūlymus, pagrįstus jų Terminais ir Sąlygomis. Dienos pabaigoje, kas mes turime paklausti savęs yra, "aš gavau vertę savo pinigų ir ėmiau daugiau nuo to, kas buvo pažadėta?"

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.