Geriausios vietos aplankyti Indijos viduje

parašė , 2017-09-30 09:16

Centras Azijos ir vietos, kuri, kaip pasakoma, yra šeimininkas žmonėms nuo daugelio skirtingo fono – Indija turi daug kokybių. Tai didelis, tai turi kultūros naštas, tai yra pasaulinės nuostabiausios maisto virtuvės tėvynė, ir visų geras yra, kad tai turi daug vietų, kurias jūs galite aplankyti. Vienas kitas pranašumas pasirinkti Indiją šventės maršrutui yra toks, kad tai bus iš tikrųjų lengva ant jūsų kišenės. To priežastis yra tokia, kad, palyginti su dauguma tarptautinių valiutų, Indijos rupija yra palyginti pigi. Taip taip! Jūs išgirdote tai! Indija yra tobulai idealus maršrutas jums, kad aplankytų šį sezoną. Ir jei jūs susitariate su mūsų tvirtinimu, tada važiuoja į Indiją šiandien, kad aplankytų šitas gražias vietas (ir yra kelionės patarimas – jūs galite dabar gauti nuostabius kelionės reikalus, parduodamas jūsų kreditinės kortelės punktus taip pat)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Taj Mahal, Agra, Bet koks vizitas į Indiją yra visiškai negaliojantis, jei jūs nelankote šios didingos architektūros dalies. Pastatytas vieno iš senų Mughal subkontinento karalių, Taj Mahal yra grakštumo ir grožio įkūnijimas. Kadangi karalius pastatė tai jo žmonos atminties mylėjime, Taj Mahal yra taip pat pamatytas, kadangi simbolis meilės – galvoja apie tai kaip apie indų amžino meilės simbolio versiją. Taip, jei jūs norite parodyti savo meilę jūsų reikšmingam kitam, kuo bebūtų jie gali būti tik ima juos kelionėje į Indiją ir priverčia juos aplankyti Taj Mahal Agroje. Niekas nekalba meile garsiau negu veiksmai tokie kaip tai.

2. Delio Vartai, Esantys Indijos sostinėje, ši vieta yra įpareigota išleisti vidinį patriotą jumyse nepriklausomai nuo šalies, kuriai jūs priklausote. Šis du skliautuotas tarpduris buvo konstruotas mylėjime atminties visų Indijos kareivių, kurie kovojo šalia Didžiosios Britanijos ir prarado jų gyvenimus Pirmame Pasaulio kare. Jei jūs aplankysite rugpjūtį, jūs taip pat pasieksite, kad pamatytumėte kažkokį nuostabų nepriklausomybės dienos šventimą Delio Vartuose be to. Tokiu būdu suplanuokite savo kelionę atitinkamai, kad gautumėte geriausią Indijos patirtį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Upė Gangas tai yra viena iš tų upių, kuri yra gana ilga, kad tekėtų per sienas. Tai prasideda nuo Indijos ir pasibaigia Bangladeše. Tai yra šventa svetainė tarp indų, ir žmonės paprastai lanko tai, kad maudytų jų nuodėmes toli, dvasiniam vadovavimui ar kai kuriais atvejais, kad pradėtų nuotykius. Kartą per metus Indijoje, manoma palei Gango bankus, kad festivalis švenčia. Taip priklausomai nuo jūsų kelionės laiko parinkimo, jūs galėtumėte pasiekti, kad būtumėte šio festivalio dalis be to.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.