Geriausios 4 portatyvių standžiųjų diskų priežastys

parašė , 2013-01-20 10:40

Portatyvūs standieji diskai nėra niekas naujo technologijos pasaulyje, bet jie tikrai siūlo tebevykstančią pašalpą, kuri tęsia padaryti juos naujais ir novatoriškais produktais verslininkui ar pramogų vartotojui ant ėjimo. Patikimas išorinis variklis gali palaikyti gyvybinę informaciją ir išvaduoti disko talpą ant jūsų svarbiausio kompiuterio. Bet tai yra tiktai pradžia to, ką jie gali padaryti. Atradimas visų būdų, kuriais portatyvūs varikliai gali pakeisti jūsų gyvenimą atidarys pasaulį galimybių verslui ir malonumui. Jei jūs norite žinoti tik, kaip šitie Įšoriniai kietieji diskai gali geriausiai aptarnauti jus, skaityti toliau.

Visų pirma, išoriniai varikliai yra naudingi kai prieita prie palaikymo ir gyvybinės verslo informacijos saugojimo. Ar tikrai jūs naudojate tai, kadangi jūsų operatyvioji atmintinė yra neesminė iki tol, kol jūs turite atsarginę Įšoriniai kietieji diskai kurie turi reikšmę. Dauguma profesionalų nori perkelti rinkmenas tiesiogiai į jų portatyvius variklius, kad sutrukdytų pralaiminčiai svarbiai informacijai atveju sistemos susidūrimo. Ir taip, tie vis dar vyksta su dažnu reguliarumu. Ši duomenų laikymo forma yra geriausias ir patikimiausias todėl, kad tai apgyvendina informaciją, laisvą ir laisvą nuo virusų ir kitų interneto pavojų.

Antra, išoriniai varikliai gali būti padėti, kad panaudotų pramogų tikslais. Jei jūs esate tipas asmens, kuris mėgsta perkelti muziką ir video žaidimus, bet jūs nemėgstate minties sumaišyti verslo informaciją su malonumu, tai jūs galite paversti savo portatyvų laikymo prietaisą į virtualų muzikinį automatą, video žaidimo pultą, ar kino filmo biblioteką. Kadangi jie dažnai atvyksta su tiek daug, kiek talpos terabyte, jūs galite sukaupti įvairias formas žiniasklaidos be baimės kažko tvirkinančio rinkmenas ar kambario stygių.

Trečia, išoriniai standieji diskai yra didelės duomenų saugyklos, kai tik Įšoriniai kietieji diskai ant jūsų reguliaraus kompiuterio yra užpildytas. Dauguma kompiuterių savininkų mėgsta sulaikyti kraipymo kambarį savo laisvoje talpoje todėl, kad kiekviena programa reikalingas tam tikro standžiojo disko erdvės kiekio, kad dirbtų tinkamai. Su statiškais dokumentais, kurie neturi jokių įvykdomų funkcijų, tai turi Spausdintuvai šitas rinkmenas esančiam ne svetainėje laikymui, tokiu būdu programos turi didesnę laisvę bėgti be kišimosi.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.