Knygos skrydžiai į Katmandu jaudinančiai kelionei.

parašė , 2012-10-17 17:06

Katmandu yra žavus domenai karantine miestas kuris kai tyrinėti lapai turistai po kerais. Tai žinoma dėl savo žavių šventyklų, kurios išskiria kreipimąsi.

Mes turbūt netenkame žodžių kai prieita prie didingos Nepalo sostinės žavumo apibūdinimo. Nepalas yra viena iš labiausiai pripažintų šalių ant planetos, kurios yra tiesiog panardintos į nuostabius ekskursinius taškelius pasiūlyti. Laukite minutė! Mes turime klausimą jums čia. Jūs žinote tai, dėl ko Nepalas yra žinomas visame pasaulyje? Bet kokie spėjimai. Jei jūs žinote apie atsikirtimą į nustatytą klausimą, tai aiškiai turi būti šventyklomis.
Daug žmonių gali gyventi prie suvokimo, kad šalis buvo tik užkimšta šventyklomis ir niekuo kita. Tačiau, pasirodo, šis tvirtinimas nėra teisingas. Yra tiek daug, kad padarytų ir pamatytų Himalajų šalyje. Katmandu yra savo kapitalas ir nesusilaikyti kai prieita prie gyrimosi apie jo šventyklas ir kitas greiti kreditai įsimintiniausias vietas. Skriskite reisu į Katmandu, ir jūs jaustumėte joie de vivre.

Taip, kur mes pradėsime nuo? Miestas Katmandu išskiria stebuklingą žavumą, ar būsiu mes sakyti, jis atspindi lengvą eleganciją nuo kiekvieno miesto kampo. Per keletą pastarųjų metų, turizmo pramonė pamatė greitą vystymąsi dėl to, domenu gaudymas kad atrodo kilimui ore, godesni klajūnai jaučia putojantį miesto žavesį. Jei jūs esate istorijos įsimylėjėlis ir norite pamatyti prabėgomis ar pasiekti amžinus istorinius aspektus, tai Nepaliečių Katmandu sostinė yra vieta būti.

Jums gali tapti netikėtumu, kad Valdovo Budos gimimo vieta yra Nepale. Ir, yra labai daug lobių, laukiančių jūsų atvykimo, kuris kai tyrinėtas jūsų paliktų jus pargriautą šeši. Tai gali atvykti kaip cliché jums, bet Katmandu yra teisingai žinomas kaip "Vartai Everesto" ir "Vartai į Nepalą". Jei jūs norite jausti šio unikalaus miesto esmę, jūs turėtumėte rezervuoti pigius Katmandu skrydžius, kad jūs galėtumėte mėgautis kaltame malonume.

Pradėkite savo kelionę į miestą su Durbar Kvadratu. Tai buvo įrašyta į sąrašą kaip Pasaulinė Paveldo Svetainė UNESCO ir perpildoma su šventyklomis ir rūmais. Prasibraukite į emblemą Swayambhunath Stupa, kuris yra tėvynė daugelio šventyklų, šventovių ir vienuolynų Tibete. Manoma, kad tai yra mylias žymintis akmuo budistams po visą pasaulį.

Įsitikinkite, kad jūs nevengiate lankyti šventyklas tokias kaip Pashupatinath Šventykla, Changu Narayan Temple ir Boudhanath Stupa.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.