Greitieji kreditai

parašė , 2012-07-24 18:15

Greitieji kreditai – dabar ypatingai populiarus įvairių smulkių finansinių bėdų sprendimo būdas daugeliui asmenų visame pasaulyje. Nieko keista, juk iš 10 asmenų 8 kasdien jaučia pinigų trūkūmą, ir stengiasi visais būdais jų įgyti.

Gal greiti kreditai gali būti uždarbio būdas, bet kaip jau sakėme, jie gali padėti išspręsti tik vienkartines problemas, tad sužinokime viską apie juos.

Pirmiausia, tai kas gali gauti greitus kreditus? Kad gautum greitą kreditą turi būti ne jaunesnis nei 18 metų dirbantis LR pilietis, neturintis kitų negrąžintų kreditų bei pasižymintis tvarkinga skolinimosi istorija. Štai kaip atrodo daugelio greitų paskolų bendrovių potencialių skolininkų aprašymas. Tiesa, tokių įmonių šiandienai yra labai daug, tad jei Jūs esate bedarbis, ar anksčiau susidūrėte su problemomis atiduodami paskolą, nepraraskite vilties, turbūt atsiras bendrovė, kuri sutiks duoti Jums greitąjį kreditą.

Kitas dalykas kurį vertinga žinoti, tai galimybė greitąsias paskolas pasiimti internetu. Jeigu anksčiau Jums tekdavo pėdinti iki bendrovės būstinės, ar kitos vietos, kur galėjo būti išmokami kreditai, ir tam skirti pusę dienos, šiandienai šį veiksmą galima sutrumpinti iki kelių minučių pasinaudojant visagaliu internetu. Tam Jums taip pat prireiks banko sąskaitos. Įmonėse, kurios turi automatizuotas sistemas, greitieji kreditai Jums bus pervesti 1h bėgyje! Kitos bendrovės viską derina konkrečiai su klientu, tad visas procesas gali užtrukti kiek ilgiau, ir tęstis iki kelių valandų, kol su Jumis susisieks vadybininkas.

Tiesą sakant, šiandien būtų nelengva gauti greitąjį kreditą ne internetu. Patalpos kainuoja ypatingai daug, taigi kredito ėmimas iš įmonės, kuri siūlo greitus kreditus tik internetu Jums kainuotų kur kas mažiau.

Natūralu, kad greitieji kreditai turi būti atiduodami. Aišku čia Jūs turite du pasirinkimus. Arba išvengti bet kokių įmanomų problemų, skolintis atsakingai, bei galbūt netgi turėti didesnes galimybės gauti būsto paskolą ateityje, arba prieš imant kreditą negalvoti apie pasėkmes, nieko neplanuoti, ir negalėti atiduoti paskolos laiku. Tai Jūsų gyvenime atsilieps garantuotai – ne tik kur kas didesne išieškota pinigų suma, bet ir įrašu “CreditInfo” duomenų bazėje, į kurią prieš išduodamos kreditus žiūri didžioji dalis greitų kreditų bendrovių ir be abejonės – visi bankai. Taigi dėl savo ateities esate atsakingas tik Jūs pats, ir vienintelis dalykas kurį mes galime patarti – tai viską daryti atsakingai.

Tad dabar, kai žinote, kas yra tos greitos paskolos galite nuspręsti ar esate pasiryžęs jas imti, ar ne, ir visgi, dar sykį moralizuosime – visuomet viską darykite protingai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.