Gavimas pigiausio airfare

parašė , 2012-02-14 17:39

Su šventėmis, aptveriančiomis ant mūsų, daug žmonių tikėsis leisti laiką su šeima ir draugais. Šventės yra tipiškai laikas, kai žmonės daro daug kelionės lėktuvu. Pigiausio airfare ieškojimas gali būti gąsdinimo užduotimi.

Kuriais ištekliais mes turime patikėti? Yra daug žiniatinklio svetainių, kurios tvirtina pasiūlyti santykines normas pagerank ir padėti jums rasti pigiausią airfare. Tačiau, dauguma jų pelno, kai jūs perkate bilietą. Tai galbūt nėra jų interesų surasti jus geriausias pasiūlymas.

Prieš spragtelėjimą, kurie "perka" mygtuką, įsitikinkite, kad jūs išvarginote visus išteklius. Airfare kainų skirtumas gali būti šimtais dolerių net ant to paties skrydžio.
Vieneri iš išteklių, greitas kreditas į kuriuos jūs turite pažiūrėti yra vidurkis airfare per laiką. Jei išlaidos viena iš jūsų problemų, galbūt būtų geriau aplankyti tą šeimos narį per Velykas vietoj per Kalėdas. Tuo metu, kai istoriniai vidurkiai negarantuos jums žemesnio mokesčio už važiavimą tam tikru laiku per metus, tai gali duoti jums gerą jausmą tam, kas gali, iš viso pasirodė buvo jūsų geriausias ekonominis sprendimas.

Būkite įsitikinęs, kad artimai pažiūrėsite į smulkų šriftą. Skrydis tai 30$ pigiau, bet neapima laisvo bagažo, turbūt nebus jūsų geriausias pasiūlymas. Jūs turite sudėti visas kainas, apimdamas bagažą, valgius, mokesčius prieš priėmimą sprendimo, ant kurio skrydis ketina būti geriausiu jums.

Taip pat, neužmirškite patogumo ir laiko parinkimo. Skrydis iš Baltimorės, kuri reikalingas, kad jūs važiuotumėte aplink žiedinį kelią per rytinę piko valandą, kad pasiektų galbūt nėra geriausio pasiūlymo. Daugelyje pagrindinių sostinės rajonų, gaunančių aplinkinį kelią per piko valandą, gali reikšti kreditai tiek daug, kiek 2 valandas papildomas praėjimo laikas, papildomos dujinės išlaidos ir galimi galvos skausmai.

Žaidimas aplink su atvykimo ir išvykimo datomis. Retkarčiais išvykimas diena anksčiau ar grįžimas po dienos galėjo būti kelių šimtų dolerių bilieto kainos skirtumu. Net būtinumas užmokėti papildomą viešbučio naktį galėtų vis dar būti santaupomis, plius jūs pasiekia, kad praleistų papildomą laiką su jūsų draugais ar šeima (manymas, žinoma, kad jūs neprisivalgote iki soties vienu kitu iki to laiko).

Yra daug faktorių, apimtų buvimo gabus gauti pigiausią airfare. Padarykite savo reikiamą stropumą ir neskubėkite, kad studijuotumėte visus skirtingus kintamuosius, kurie įeina į žaidimą, ir jūs galėtumėte užbaigti su pakankamai papildomų grynųjų pinigų, kad nupirktumėte dideles dovanas kiekvienam, kurį jūs lankote.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.