Neprilygstamas prabangus aerobusas a380

parašė , 2016-04-02 16:54

Uždarykite savo akis sekundę… Uždarykite savo akis ir įsivaizduokite vietą, kur jūs pietaujate ant įmantrios Gurmano virtuvės… Įsivaizduokite vietą, kur jūs galite leisti sau malonumą dušo vandens procedūrų salono gydyme… Vieta su unikaliu šiuolaikiniu projektu, kur laikas lėtėja ir jūs užmirštate apie visą spūstį ir realiojo pasaulio antplūdį…

Ir dabar supraskite, kad ši vieta yra didžiausias keleivinis lėktuvas, kurį pasaulis kada nors pamatė – Aerobusas A380. Lėktuvas, kuris pakeitė veidą pasaulinės aviacijos ir atnešė patogumą ir ramumą į kelionę lėktuvu.
Taip, kas tiksliai daro šį lėktuvą tiek puikų, tokia ideali vieta vieną kartą pasirodyti ant?

Faktas, kad šis lėktuvas yra didžiausias keleivinis lėktuvas su sėdimomis vietomis nuo 525 keleivių (patogioje trijų klasių konfigūracijoje) iki 800 (vienos klasės konfigūracijoje) su jos 18,5 colių pločio vietomis ekonomikoje nedaro to puikaus, ar ne?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Faktas, kad jo kabina turi unikalų novatorišką projektą šiuolaikiniam patogumo standartui nedaro to puikaus taip pat.

Faktas, kad tai žaliau, ramiau, švariau ir protingiau negu bet koks kitas lėktuvas tik padeda tai truputėlį arčiau į tobulumą.

Bet, komplektas visų šitų ypatybių, sujungtų viename milžiniškame orlaivyje pirmą kartą istorijoje, daro A380 geriausiu keleiviniu lėktuvu kada nors konstruotas.

Pasaulis nusprendžia skraidinti Aerobusą A-380, kodėl?

Pirma, kiekvienas gauna iš tikrųjų 5 žvaigždžių patirtį, prasidedančią nuo momento, kai jūs iš pradžių matote milžinišką mašiną iki nusileidimo momento, kadangi viskas šiame lėktuve sukuriama, kad priverstų jus jausti, kad fantazija įvyko. Personalas yra draugiškas ir profesinis, vidaus projektas tuojau pat priverčia jus jaustis susilpnintas ir patogus, ir su lygiu ir ramiu skrydžiu jūs nejausite po-to,-kai-skrydžio išsekimo, kadangi tai paprastai vyksta per ilgo laimikio skrydžius.

Antra, ypatingas dėmesys yra atkreiptas į keleivinį patogumą, kuris yra įgyvendintas novatoriškų technologijų, įrengtų ant Aerobuso A380. Tarp pastebimiausių pranašumų yra pirmosios žaibo sistemos ir papildomi malonumai skrydyje tokie kaip atskiras erdvus posėdis ir miegantys rajonai su lova pilno dydžio ir baro rajonai / socialiniai rajonai.

Trečia, šis lėktuvas yra daugiau aplinkos, draugiškos, kadangi tai degina 22 % mažiau kuro per vietą negu Boingas – 747, verčiant į 22 % mažiau CO2 emisijos. Aerobuso Kompanija taip pat palaiko labai ambicingą tikslą sumažinti orinės transportinės pramonės CO2 emisiją pusėje iki 2050.

Ketvirtame, žmonės pasirenka A380, kadangi jis siūlo žemiausias vietos mylios kainas savo klasėje, ir tai tampa nulėmimo faktoriumi tiems, kas skrenda dažnai ir daug.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Penktame, 2014 m. spalio, A380 nebuvo apimtas jokių korpuso praradimo nelaimingų atsitikimų su jokiomis mirtimis, ir tai prideda dar vieną punktą jo paslaugoje.

Beje, iš 6000 keleivių nuo 180 šalių, kurie dalyvavo viktorinoje: “Ką Pasaulis sako apie A-380?” – Niekas nepasakė: – Ne, aš neskraidinsiu A380 vėl. Jie pavadino A380 ateitimi oro erdvės, nauja karta lėktuvo ir tikru Aerobuso Kompanijos šedevru. Jie pasakė, kad skrydis nebuvo tik nuostabus, bet tai buvo taip pat labai ramu ir momentas, kai lėktuvas pakilo, buvo grynas Grakštumo, Jėgos ir Ramybės momentas.

Šis momentas yra neabejotinai vertas, kad būtų bendras, ir sunku manyti, kad bet koks lėktuvas sugebės pakeisti Aerobusą A380 ateityje. Aerobusas A380 neabejotinai atitinka reikalavimus labiausiai reiklių keleivių ir jei jūs taisote savo pasirinkimą ant šio lėktuvo, jūs neapgailėsite to.

180sanctuary

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.