Patarimai pinigų su oro uosto automobilių aikštele taupymas

parašė , 2016-06-08 12:16

Išankstinis užsakymas

Pinigų taupymas gali būti paprastas. Vienas iš didžiausių patarimų, kurie turi nuimti visą įtampą, kai automobilių aikštelė oro uoste turi rezervuoti iš anksto. Jūs tiktai turite išrinkti savo atvykimo ir išvykimo datas/laikus ir bet kokių ypatingų nuolaidų pranašumą tuo pačiu metu. Dabar jūs turite laimėjimo kombinaciją. Jums vis dar reikia strategijų vagonui, maistui, ir gėrimui greta patogaus vadovavimo anksčiau, negu jūs išsiaiškinsite lygumoje. Iš anksto rezervuodamas, jūs detalizuosite kryptis, aiškinančias, kaip pasiekti jūsų rezervuotą vietą ir pasitikinčią erdvę, gautoje automobilių stovėjimo aikštelėje, didele kaina. Be kankynės.
Šaudyklinis maršrutas

Jei jūs norite sutaupyti ant jūsų oro uosto transportavimo, tikrinkite oro uosto automobilių aikštelės žiniatinklio svetainę, tokiu būdu jūs galite saugiai pasirinkti šaudyklinį maršrutą. Taksi yra per brangūs, ir jūs nenorite panaudoti autobusų yra geresnė alternatyva – gauna šaudyklinį maršrutą. Draugiški profesiniai vairuotojai numes jus pageidaujamame maršrute daug mažesniam mokesčiui, ir jie gali padėti jums su jūsų bagažu, tokiu būdu jūs neturite tempti savo krepšių į ir per autobusą ar stovėti linijoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Automobilių aikštelė Šalin – Svetainė

Dažnai laikai, jūs gausite pigesnę automobilių aikštelės vietą, jei jūs panaudosite esančią ne svetainėje automobilių aikštelę. Be to, kai jūs naudojate esančią ne svetainėje automobilių aikštelę, jūs galite kartais pasiekti lėktuvą anksčiau negu tie, kas statė automobilį oro uosto pagrindų viduje. Tai yra todėl, kad offsite, rajono automobilių aikštelė yra mažiau perpildyta ir yra šaudyklinis maršrutas, dažnai praeinantis, kad turėtų reikalo su minia. Kainos keičiasi taip, svarbu palyginti viską ir knygą iš anksto. Jei jūs esate dažnas keliautojas, jūs galite pastebėti reikšmingą gelbėjimą ant normų prieš automobilių aikštelę ant oro uosto pagrindo.

Kai jūs pasiekiate Oro uostą

Daugiau oro uostų ir avialinijų siūlo laisvą Wi-Fi prieigą visur terminale, tokiu būdu jūs tiesiog turite peržiūrėti belaidžiams tinklams ir prijungti prie "Oro uosto laisvą Wi-Fi". Po to spragtelėjimo jūs turite priimti terminus ir sąlygas, reikalingas, tokiu būdu jūs galite pradėti naudoti paslaugą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Maistas beveik tikrai ketina būti viena iš aukščiausių kainų, kurias jūs tikėtina išleisite oro uoste, tokiu būdu tai turi prasmę supakuoti sumuštinius, vaisių, javus ar granola barus anksčiau, negu jūs paliksite savo namus. Atneškite kelis mažus užkandžius, tokiu būdu jūs neturite perįvertinti maisto. Tai yra daug įperkamesnė ir sveikesnė alternatyva. Jei jūs paimsite tuščią vandeninį butelį su jumis, tai reikš, kad jūs neturėsite išleisti penso maistui ar gėrimui.

Buvimas iš dovanos parduotuvių, net jei yra labai viliojantis, kad tikrintų suvenyrus, žurnalus ir manytų, kad jūs galite sugebėti surasti tai pagal daug pigesnę normą. Kelionė gali būti įtempta ir brangi, tokiu būdu atvykite paruoštas su strategija ant, kaip taupyti pinigus.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.