Matai, kad priimtų, rezervuodamas tarptautinius skrydžio bilietus

parašė , 2014-02-18 10:17

Buvo didelis išsivystymas aviacijos pramonėje per praėjusį dešimtmetį su iniciacija nesustojančių skridimo paslaugų per žemynus. Nueitas yra dienos, kai žmonės turėjo pasikliauti besijungiančiu lėktuvu, kad važiuotų į skirtingas pasaulio dalis. Viena vertus, tai privedė prie pigių tarptautinių skrydžio bilietų reikalavimo kilimo, tuo metu, kai ant kito; tai pabuvo nesustojančiose kelionėse ilgiau. Dažni keliautojai sako, kad iškentimas šitų nuolatinių kelionių, kurios apima daugiau kaip 12 iki 15 valandų kai kuriais atvejais, yra sunki užduotis. Su įdiegimu kelių naujovių kabinoje pramoninė technika, avialinijos žengė keliuose žingsniuose, kad padarytų ilgo laimikio skrydžius patogesnius keleiviams. Išskyrus tai, keliautojai gali priimti truputį paprastos technikos, kad įsitikintų, kad jie turi patogią kelionę laive

Labiau vertinkite Patogumą skersinių žemyninių Kelionių Kainą

Kai keliautojai ieško lėktuvo bilietų, ant labiausiai sukelia pirmą parametrą, kuris yra tikrintas yra jų kaina. Per trumpo laimikio keliones šis faktorius laikosi geras todėl, kad patogumų skrydyje pasiaukojimas neturi didžiosios dalies reikšmės. Tačiau, atveju ilgo laimikio kelionės, patogumui turi teikti pirmenybę visa kas įmanoma. Susidorojimas su mažiau vietos kojoms ištiesti ir ankšta vieta galėtų būti ganėtinai sudėtingas ant skrydžio, kur keliautojai turi išleisti daugiau kaip 10 valandų nutįsime. Bilieto užsakymas turi būti užbaigtas tiktai po tikrinimo, kad lėktuvas siūlo visiškai recliner vietas, pakankamą kojos erdvę, pasilinksminimą skrydyje ir deramą valgio paslaugą.

Pasirinkite Verslo Klasė kada galima

Pasirinkimas klasės sėdimų vietų lėktuve turi būti padarytas priklausomai nuo kelionės trukmės. Žmonės gali pasirinkti Ekonomiką ar Ekonomikos Patogumo Klasę trumpam ir vidutinio laimikio kelionės. Tačiau, skrydžiuose, kurie užima daugiau kaip 8 valandas, einančias Verslui ar Pirmajai klasei yra rekomenduotas. Jie yra tie, kurie siūlo patogiausias keliones lėktuve. Pasirinkimas juos per didelę kelionę galėtų sumažinti reaktyvinį atsilikimą, kuris apskritai seka.

Pasirinkite Kabinos Bagažą Protingai

Patyrę keliautojai turi nuomonę, kad pasirinkimas kabinos bagažo protingai per ilgo laimikio kelionę padeda sumažinti iškęsto nuovargio kiekį. Keleiviai galėtų pasirinkti kelis dalykus, kurie yra specialiai suprojektuoti, kad neigtų poveikį išsirengti į skrydžio kelionę per didelį periodą. Triukšmo anuliavimo ausinės įeina patogios, kurie nuneša intensyvų garsą per pakilimą ir lėktuvo nusileidimą. Kaklo pagalves gali nešti, kad padarytų posėdį ar miegojimą ant skrydžių patogesnius. Kiti naudingi dalykai, kurie daro kelionę labiau patenkintą yra akių kaukės ir ausų užkamšalai.

Keleiviai, važiuojantys ant skersinių žemyninių skrydžių dažnai, skundžiasi dėl galutinių sirgimų kaip nuovargis, nemiga ir dehidracija. Išskyrus tai, po išsirengimo į ilgą skrydžio kelionę, žmonės dažnai kenčia nuo reaktyvinio atsilikimo. Nors, žmonės dauguma atvejų kenčia nuo šitų problemų po to, kai ilga kelionė, jų poveikis gali žymiai būti sumažintas prie kito šituos paprastus matus.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.