Pravažiavimo nebuvimas statyboms kerta kelią

parašė , 2018-07-14 07:11

Kuomet planuojamos vienokios ar kitokios statybos, svarbu, kad tokia technika kaip sunkvezimiai su kranu, savivarčiai, ekskavatoriai ir kt. Galėtų lengvai privažiuoti iki statybų objekto. Jeigu normalaus privažiavimo iki sklypo nėra – tuomet vargiai gali vykti statybos. Tad prieš jas ruošiant, reikėtų labai gerai apsispręsti dėl privažiavimo galimybių.

Sunkiosioms mašinoms reikia gero privažiavimo

KranaiKaip jau minėjome, tokioms mašinoms https://www.truckfind.lt/specializacijos/naudoti-vilkikai reikės privažiavimo. Statybų nepavyks įgyvendinti, jeigu sklypas neturi normalaus gatvinio privažiavimo. Jeigu iki jo turi važiuoti šaligatviu – kažkaip reikia susitarti, kad būtų leidžiama tą daryti. Taip pat, jeigu sunkiosios mašinos važiuoja per kažkokius valstybinės reikšmės, kultūros paveldo saugumas teritorijas – tai irgi yra labai negerai. Taigi, sunkiųjų mašinų privažiavimui gali būti nelabai gerai, jeigu nėra tokių sąlygų. Dažniausiai, kuomet sklypas yra tokioje keblioje teritorijoje, žmonės tiesiog bando tartis su kaimynais, kartais jiems ir sumoka – kad tik turėtų tą reikiamą pravažiavimą.

Išsiversti be sunkiųjų mašinų šiais laikais bus neefektyvu

Manote, kad galite pastatyti mašiną be sunkvežimių ir kranų? Tai kas jums atveš medžiagas? Karučiais lentas ir blokus nešite? Tai gali labai apsunkinti viską, turėsite pagalvoti iš anksto. Jeigu tokiu būdu statysite namą, užtruksite ilgai, prarasite kantrybę, jausitės tikrai nelaimingi. Taigi, net negalvokite viską statyti primityviomis priemonės, nes dėl tokio sprendimo juk vėliau teks pasigailėti…

Įstrigę sklypai tarp daugiabučių

Vienas iš pavyzdžių, kuomet statybos nevyksta, nes nėra privažiavimo komunalinei technikai – tai sklypai tarp daugiabučių. Dar ir dabar miestuose galima pastebėti sklypų su trobesiais, aplink iš visų pusių stovint naujiems ir seniems daugiabučiams. Kai kurie sklypai išlieka ilgiausiai, ir ten niekaip neatsiranda nauji namai. Nors savininkai galbūt tą žemę pardavinėja metų metus. Deja, nors investuotojai ir supranta, kad pakeitus paskirtį į daugiaaukštės statybos, ten būtų galima tikrai gerai ir pelningai investuoti, mažai kas ryžtasi tokiam žingsniui. Mat yra rizikinga ir neaišku, ar pavyks per kažkur privažiuoti iki tų sklypų, nugriauti senuosius namus, statyti naujus.

Sklypai nuostabiose gamtos vietose

Dar vienas keblumas, kuomet nepavyksta privažiuoti sunkiasvorėms transporto priemonėms – tai iki sklypų, esančių nuostabiuose gamtos kampeliuose. Taip irgi dažnai nutinka. Pavyzdžiui, rezervatuose, draustiniuose, nacionaliniuose parkuose. Tokie sklypai daug ką vilioja, masina, tačiau kyla abejonių ne tik dėl statybų draudimų ir leidimų, bet ir dėl galimybės privažiuoti statybų technikai iki tokio sklypo.

Vienas atsakymas į “Pravažiavimo nebuvimas statyboms kerta kelią”

  1. Gerda says:

    Seniau projektuojant gatves ir miestus niekas nesitikėjo, kad viskas taip išplis, kad žmonės turės tiek automobilių, todėl pradedam susidurti su per didelio apgyvendinimo problema. Žmonės pavargsta ieškoti vietos automobilui ir t.t.. To pasekoje žmonės keliasi į užmiesčius, kur turi savo namus, privačią valdą ir daugiau erdvės sau.
    http://www.kiemoprojektai.lt/lt/tvoros.htm

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.