101 kelionė veda Atėnams

parašė , 2017-07-28 14:26

Senovinis kapitalas pasaulio, žinomo jo šimtmečius sena istorija ir nepaprasta natūrali palaima, apimanti miesto su priemiesčiais priemiestį, Graikijos kapitalas Atėnai visada būdavo tarp žinomiausių ir pageidaujamų pabėgimų pasaulyje. Nepriklausomai nuo atstumo, turistai iš visų pusių Žemės rutulio yra linkę ištirti šį puikų ir žvalinantį miestą su priemiesčiais Graikijos per metus ir mėgti atrasti nesuskaitomus aspektus kultūros, istorijos, gamtos, tradicijų ir šiuolaikinės gyvensenos šio cityscape, kuris maišė praeitį ir dabartį vienoje vietoje. Taip, jei jūs galvojote, kad turėtumėte pirmą kartą vizitą į šį nuostabų Graikijos kapitalą, jūs turite suprasti maršrutą prieš jūsų maršruto suplanavimą:
1. Transportavimas

Anksčiau, negu jūs aplankysite į bet kokį maršrutą, jūs turite visada suprasti transporto sistemą savo atitinkamos vietos ir nieko nepaisant ar miestas yra nuo Azijos, Europa, Amerikos ar bet kokia kita pasaulio dalis, transportas turi savo apribojimą, ir jūs turite gerbti jų dažnio ir tinkamumo rimtumą. Atėnai yra žinomi dėl jo nuostabių ir lygių transporto sistemos rodymo tramvajų, autobusų, metro, taksi ir daugiau kurie nėra tiktai dažni gamtoje, bet ganėtinai įperkami, jei jūs naudojate juos protingai. Naudojant autobusų leidimą daugialypes dienas yra geresnis pasirinkimas, jei jūs planuojate autobusų kaip jūsų transportavimo būdas naudojimas. Jei jūs neplanuojate nueiti ir ištirti priemiestį, pabandykite ir išvenkite taksi ir nuomojamų automobilių, kadangi miesto eismas suvartos daug jūsų laiko, sėdėdamas kaip antis taksi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Įžymybių apžiūrėjimas

Atėnai yra ganėtinai skirtingas miestas ir ar jūs tikite tuo ar ne, dauguma orientyrų mieste yra pavadinti vardu garbei tų legendinių istorijų ir istorinių svetainių, kurios yra padėtis čia per daug šimtmečių. Vietos kaip Akropolis Atėnų, Bokštas Vėjų, Hadrian Bibliotekos, Šventyklos Athena Nike, Propylaea, Ažio, Eleftherios Bažnyčia, žydų Muziejus Graikijos, Nacionalinis muziejus Šiuolaikinio meno, Tzistarakis Mečetės, Kaisariani Vienuolyno, Seno Parlamento Namo, karinio Atėnų Muziejaus, Herakleidon Dailės muziejaus, Omonoia Kvadrato, Arkos Hadrian, Teatro Dionysus, Nacionalinio Sodo, Odeon Herodes Atticus, Hephaestus ir dar daugelio svetainių Šventyklos yra puikiausios vietos, kur jūs galite surasti teisingą Atėnų spiritą.

3. Apsipirkimas

Net po neseno nuosmukio Graikijos šalyje, Atėnų rinkos negalvoja, kad padėtų sustojimą ir įtiko jo klientams nuostabiu amatininkų dirbinio, eksponato, drabužių, suvenyrų ir dar daugelio produktų rinkiniu. Jei jūs vaikščiojate žemyn Atėnai ir ieškote kažkokio rimto apsipirkimo, lankote Atėnus Centrinė Rinka, Monasiraki Sendaikčių turgus, Athenia Agora, Avissynias Kvadrato Rinka ir Evripidou gatvės Rinka, kurie yra puikiausios vietos nueiti apsipirkimui maisto, bakalėjos, kišeninių draugiškų suvenyrų, drabužių, vietinių amatininkų dirbinio produktų ir daug daugiau. Yra kelios parduotuvės šitose rinkose, kurios yra pionierius mieste, kad išparduotų unikalius ir senovinius dalykus, apimdamos baldus, knygas, senus elektroninius dalykus, prietaisus, muzikos įrašus, namų dalykus ir daug daugiau.

4. Maistas

Graikų kulinarija negalėtų būti taip garsi kaip kitas Europos gurmanas, bet kai tik jūs esate Graikijoje, jūs suprasite, kodėl žmonės mėgsta lankyti Atėnus išskyrus įžymybių apžiūrėjimą ir istorijos tyrinėjimą. Patiekalai kaip Gyro, Souvlaki, Saganaki, Revithokeftedes, Tirokroketes, Mousakka, Feta Mane Meli, Tzatziki, graikų Mišrainė, Kebabai, Dolmathakia, Spanakopita ir dar daugelis yra puikiausi, kad būtų surasti mieste Atėnuose ir turėtų skonius, kurie yra reti būti surasti kur nors kitur pasaulyje. Žinomiausios rinkos ir kaimynystė yra užpildytos maisto sujungimo vietos ir restoranų, aptarnaujančių šituos patiekalus su tam tikra papildoma meile ir kokybe. Taip, jei jūs jaučiatės išbadėjęs ir atidarytas, kad pabandytumėte graikų kulinariją, jūs turite svarstyti bandymą visų šitų patiekalų greta dar kelių, kurie gali būti pamatyti meniu diagramoje.

5. Festivaliai

Graikai didžiuojasi savo kultūra ir istorija ir ar jūs tikite tuo ar ne, miestas turi daug kultūrinių ir meninių įvykių, išrikiuotų per metus. Atostogų Atėnuose planavimas reikalingas puikaus laiko parinkimo, kad jūs galėtumėte ne tiktai gėrėtis nuostabiu laiku, tirdamas istoriją, bet taip pat ir turėti galimybę būti dalimi plačiai paplitusio šventimo festivalių Atėnuose. Festivaliai kaip Pentecost Monday, Nafplio Festivalis, Senovinė Olimpija Tarptautinis Festivalis, Prielaida, Ohi Diena, Miaoulia Festivalis, Nafplio Festivalis, Atėnai Tarptautinis Filmo Festivalis, Antra Diena Kalėdų, Trys karalių, Apokreo, Švaraus pirmadienį, graikų nepriklausomybės diena ir daugiau yra didžiausias šventimas, kurį jūs galite gėrėtis Graikijos kapitale.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atėnai yra nuostabus ir žavingas miestas Europos, idealiai garsios jos nepaprasta įvairove ir gryna istorija, kuri atnešė visą dėmesį šiam Graikijos kapitalui. Nuo nuostabios įvairovės paveldo svetainių į puikias ir judrias rinkas, miestas turi visa tai, kad duotų jums neįtikėtiną ir atmintiną pabėgimo patirtį. Taip, jei jūs galvojote, kad suplanuotumėte atostogas į šį saldų ir gražų miestą, kuris turi viską, kad pasiūlytų jums, jūs turite pradėti ieškoti tinkamų biudžeto skrydžių ir pradėti savo pakavimą anksčiau, negu kitas maksimalus sezonas smogė gatvėms Atėnai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.