Sukūrimas lufthansa skrydžio rezervavimas tik pasidarė lengvesnis

parašė , 2016-11-14 15:14

Pakrautas aukštos technologijos lėktuvu, individualizuotomis ir pritaikytomis paslaugomis ir įperkamais ir pigesniais avialinijos bilietais, vokiečių avialinijos padarė tai jų aukščiausiu prioritetu nepasiūlyti nieko daugiau kaip geriausio paslaugų jo keleiviams.

Laive Lufthansa Avialinijos

Turtingos Avialinijos buvo nustatytos 1953 m. sausį, ir tai pradėjo savo darbus 1955 m. balandį. Vokiečių avialinija turėjo savo teisingą akciją vystymosi ir padarė pažangą skelbdama save ant pasaulio scenos, ir šiandien tai duoda geriausiam aviacijos sektoriuje prabėgimą jų pinigams.
Lufthansa turi daug filialų, tokių kaip Briuselio Avialinijos, Air Dolomiti, Edelweiss Oras, b> Ukraina Tarptautinės Avialinijos, SunExpress, šveicariškos Tarptautinės Avialinijos, ir daug kitų. Tai taip pat buvo partneris su įvairiomis avialinijomis kaip Oras Indijos, Reaktyvinių Avialinijų, Luxair ir Oro Malta. Vežėjas yra taip pat vienas iš narių steigėjų Žvaigždės Sąjungos, didžiausio globalinio tinklo aviacijai per pasaulį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sujungimo galimybė ir Greitas Dydis

Lufthansa musių skrydžiai į gausius maršrutus per pasaulį nustato jo operacinio pagrindo vietą Vokietijoje. Tai pataikauja 246 vietoms Europoje, Amerikoje, Azijoje, Afrikoje, ir Australijoje. Vežėjas giriasi labai dideliu greitu dydžiu, kad tarnautų jo keleivių poreikiui. Lėktuvai kaip Aerobusas 300 ir Boeing 700 yra panaudoti ilgam ir vidutiniam laimikiui ir trumpam laimikiui, Bombarduotojas ir Embraer yra panaudoti.

Paslaugos ir Bagažo Kišenpinigiai

Su Lufthansa, jūs esate prabangoje skridimo privačiame reaktyviniame lėktuve ar rezervuojate bilietus skirtingoms mergaitėms kaip Pirmas, Verslo ir Ekonomika. Priklausomai nuo klasės jūs išsirenkate, jūs būsite patiektas jūsų valgiai. Jūs galite taip pat prastumti laiką su plačiu diapazonu pasilinksminimo pasirinkimo skrydyje kaip muzika ir kino filmai, kurie galėtų skirtis kelionės klasėms išreiškiant pasiekiamais pasirinkimais.

Jei jūs darote kokią nors Lufthansa Avialiniją, tinkle rezervuojančią, ar perkate reguliarų bilietą Pirmajai klasei, jūs galite nusiraminti poilsio kambariuose skirtinguose miestuose, pasiekiamuose išimtinai Pirmosios klasės keliautojams. Šitie poilsio kambariai susideda iš patogios besiilsinčios erdvės, plataus diapazono užkandžių ir pasilinksminimo alternatyvų įvairovės turėti. Kaip dažnas keleivis, jūs turite teisę tapti nariu Mylių & Daugiau vyksta, kuris yra didžiausia dažna lakūno programa visoje Europoje. Tai siūlo reikalų įvairovę, ir nuolaidos, su įvairiomis kitomis privilegijomis mėgsta padidintus Lufthansa bagažo kišenpinigius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Greta visų šitų paslaugų, jūs galite taip pat turėti naudos iš Lufthansa skrydžio, rezervuojančio internetinę sistemą, kuri padarys jūsų bilietą, rezervuojantį patirtį daug lygesnis ir lengvesnis.

Rezervuodamas skrydžius per internetą, jūs turite taip pat ieškoti paskutinių reikalų ir pasiūlymų, kurie galėtų išleisti jus užgrobti kai kuriuos pigius avialinijos bilietus.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.