Taupykite pinigus, kai jūs važiuojate vartojant naktinius krepšius.

parašė , 2012-05-24 18:28

Vienas iš lengviausių būdų taupyti pinigus, kai jūs skrisite į savo maršrutą panaudoja naktinius krepšius jūsų bagažui. Beveik kiekvienas pagrindinis lėktuvnešis turi tam tikros rūšies languotą bagažo mokestį. Jie tipiškai svyruoja nuo 15$ į 25$ už krepšį, kiekvienas kelias. Taip porai, skrendančiai roundtrip kartu su dviem krepšiais kiekvienas, jūs serveriai galėjote žiūrėti į 100$ tik krepšiams. Su ilgu kilimu bilieto kainų, be visų kitų kainų, jungtų su kelione lėktuvu, jūs turite pabandyti pašalinti taip daugelį šitų kainų kiek galima.

Viena iš lengviausių kainų, kad pašalintų yra anksčiau paminėtas languotas krepšio mokestis. Tuo atveju, jei jūs nepastebėjote, ar nevažiuojate daug, avialinijos išleis jus sėsti į lėktuvą su beveik bet kokiu dydžio bagažu, kaip neša – ant
Žinoma, jie turi jų nešti – ant dydžio reikalavimo vadovų oro uoste, bet jūs beveik niekada negirdėsite nieko iš avialinijos personalo nurodyti šituos nurodymus daugiau ne. Dabar neimkite to, kad reikštumėte, kad jūs galite atvykti, artindamasis prie lėktuvo su garinio troškintuvo kamienu, kaip lieknejimo tabletes neša – ant, priežastis, kuri neskris (blogas žodžių žaismas, gaila). Jūs vis dar turite gauti savo lagaminą per bagažą rodančią ekrane mašiną saugumo kontrolės punkte, tokiu būdu jūs turite būti šiek tiek protingas. Bet aš pamačiau kai kurias gana siaubingas kuprines ir naktinius krepšius, kurie lengvai tinka per rentgeno nuotraukos mašinas.

Tokiu būdu yra tuo, ką jūs darote. Nueikite į Google, Amazon.com ar kad ir kas jūsų mėgstama internetinė parduotuvė yra krepšiams. Padarykite paiešką "naktinių krepšių". Nuo konfiskuotu automobiliu prekyba čia jūs turėsite didžiulį pasirinkimą krepšių, kuriuos jūs galite panaudoti, kai jūs važiuojate. Kadangi jie yra naktinėje krepšio kategorijoje, dauguma šitų krepšių bus surūšiuoti pagal dydį tik tiesiai jums, kad neštų juos ant lėktuvo su jumis.

Šitie krepšiai turi daug didelių ypatybių. Vienam jie yra nepaprastai lengvi supakuoti ir išpakuoti. Daugelis jų turi daug kišenių ant vidaus ir už krepšio ribų. Tai daro jūsų medžiagos organizavimą brizu. Jie taip pat tipiškai atvyksta su rankenomis ir nuimama petneša. Rankenos yra puikios didžiajai daliai situacijų. Bet diržas įeina iš tikrųjų patogus, kai jūs pakrovėte savo krepšį medžiaga ir reikalingumu supykdyti jį per oro uostą, kad sugautumėte besijungiantį skrydį. Kai kurie iš krepšių net atvyksta su keleivio be bilieto rankena ir ratais tam, kad ridentų krepšį.

Dėl jų dydžio ir statybos, šitie krepšiai turi daug pranašumų prieš ritinį – lagaminuose. Vienam jie yra nepaprastai lengvi įveikti saugumą. Skirtingai nuo tvirto lagamino, naktiniai krepšiai yra tipiškai daromi iš lankstesnių medžiagų. Taip, net jei jūs prikimšote tai į gebėjimą, jūs galite vis dar gauti tai per peržiūrėjimo mašinas saugume. Tai taip pat padeda, kai jūs bandote suspausti savo krepšį į viršutinę kabiną. Jei jūs važiuojate geras bitas, jūs išklausėte trukmę rankenos ar ratai. Iš esmės avialinijos bando pritaikyti taip daug krepšių kiek galima viršutinėse kabinose. Dėl šios priežasties, jie nori krepšių, padėtų su rankenomis ar ratais, stovinčiais su lėktuvo sala. Kažkoks ritinys – krepšiuose tik nepritaikys šio kelio dėl jų tvirtos statybos. Bet tai nebus problema su jūsų lanksčiu krepšiu.

Daug krepšių yra taip pat suprojektuoti, kad neštų specifinius dalykus tokius kaip nešiojamasis kompiuteris. Tipiškai tai bus atskirame, zippered ir pamuštoje kabinoje. Tai padeda saugoti jūsų kompiuterį nuo kitų krepšių kai padėtas. Šitos nešiojamojo kompiuterio kabinos yra taip pat NEPAPRASTAI patogios, praeidamos saugumą, kadangi jūs privalėsite nunešti savo nešiojamąjį kompiuterį nuo jūsų krepšio kiekvieną kartą kai, jūs einate skaitytuvai. Žinodamas tiksliai, kur jūsų nešiojamasis kompiuteris yra, ir buvimas gabus skubiai nunešti ir pakeisti jį yra didžiulis laiko taupytojas. Nėra nieko blogesnio negu padėtis kitame gale skaitytuvų basomis be juostos bandymas prikimšti jūsų nešiojamąjį kompiuterį į krepšį, pilną kitos medžiagos. Ak kelionės džiaugsmas.

Naktiniai krepšiai atvyksta į plačią spalvų ir audinių įvairovę. Kaip su kažkuo kita, jūs galite užmokėti daug už gražesnį krepšį, ar taupyti kai kuriuos pinigus, eidamas su mažiau brangiais audiniais. Bet nesijaudinkite dėl to būdamas pigus. Yra daug nebrangių krepšių ten, kurie yra padaryti iš stipraus nailono ir kitų ilgalaikių audinių. Tik padarykite truputį tyrinėjimo, ir perskaitykite daug apžvalgų ant bet kurio iš krepšių, kurie gaudo jūsų dėmesį. Apskritai, kelionė su naktiniu krepšiu gali būti puikiu būdu taupyti kai kuriuos pinigus, kai jūs važiuojate.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.