Teisingų avialinijų pasirinkimas.

parašė , 2012-07-29 10:18

Planavimas tęsti sms paslaugos šventę užsienyje? Gerai, jei jūs važiuojate lėktuvu, pasirinkdamas teisingą avialiniją yra labai svarbus, kadangi tai gali paveikti jūsų nuotaiką visai kelionei. Ne visos avialinijos yra tas pats ir taip pat ne, visos avialinijos važiuoja į vietą, į kurią jūs galite norėti nueiti. Su daugeliu avialinijų, siūlančių kokybiškas paslaugas, tai tapo stimuliuojančia užduotimi pasirinkti teisingą avialiniją. Todėl, tyrinėjimas anksčiau jūsų išvykimo yra labai svarbus.

Yra kitų būdų transporto tokių kaip žemė ir jūra. Jūrų transportas gali būti prabangus, jei jūs turite važiuoti prie kruizo laivo. Žemės kelionė gali taip pat turėti savo pašalpą, bet kai palyginti su kelione lėktuvu, tolimo pastarojo pranašumai sveria daugiau už tuos kitų dviejų transportavimo formų
Kelionė lėktuvu yra daug greitesnė ir jei jūs turite pasirinkti teisingą avialiniją, jūs galite vis dar patirti pagrindinę prabangą, kurią jūs patirtumėte kruizo laive tokiame kaip didelis maistas, patogios sėdimos vietos, ir pasilinksminimas. Tačiau, dėl trūkumo erdvės kreditai internetu lėktuvuose palyginti su kruizo laivais, jūs negalite iš tikrųjų palyginti kelionės lėktuvu su jūros kelione.

Anksčiau, negu jūs rezervuosite savo bilietą, jūs turite sužinoti, kokios avialinijos turi skrydžius į vietą, į kurią jūs einate. Kai kurios avialinijos siūlo netiesioginius skrydžius, kurie reiškia, kad keleivis turėtų padaryti tranzitą kitame oro uoste tarp kelionės, kad gautų skrydį į jų pageidaujamą vietą. Jei jūs nesate tipas asmens, kuris gali atlaikyti ilgas kelionės valandas, tranzito skrydžiai nėra jums. Avialinijos reputacija neabejotinai vaidina svarbų vaidmenį, rinkdama vienas. Aš asmeniškai turėjau patirtį su avialinija, kuri turėjo blogą reputaciją dėl skrydžio anuliavimo. Mums pasakė prieš 5 minutes prieš apsistojantį laiką, kai mūsų skrydis buvo panaikintas. Aš jaučiau, kad tai buvo neprofesinis iš pusės avialinijos darbuotojų, kadangi jie turėjo informuoti keleivius kelias autoratlankiai anksčiau. Todėl, kiekvienas turi visada gauti apžvalgas iš interneto ar iš jų draugų apie tam tikros kompanijos reputaciją.

Kitas daiktas ant kurio jūs turėtumėte tyrinėti yra tos avialinijos istorija. Tai turėjo daug lėktuvų katastrofų? Kaip yra saugumas tai avialinijai? Tai būdavo pagrobiama dažnai? Šitie klausimai yra svarbiausi daiktai, kad svarstytų, rinkdami skrydį. Kai kurios avialinijos turi griežtas saugumo procedūras, kad išvengtų bet kokios krizės tokios kaip pagrobimai. Taip pat, kai kurios kompanijos turi griežtus matus, kad garantuotų, kad reguliarus tikrinimas yra padarytas ant lėktuvo kūno, kad garantuotų saugumą. Šitie matai yra svarbūs, kadangi jie gali turėti reikšmę tarp gyvenimo ir mirties. Keli iš tikrųjų turi blogą reputaciją dėl saugumo reikalavimų, taip, rezervuodami jūsų bilietus, jūs turite būti apdairus, kad nesiartintumėte prie tokių avialinijų.

Klientų aptarnavimas, kad avialinijų pasiūlymas yra taip pat svarbus teisingame pasirinkime. Kai kurios oro transporto bendrovės turi didelę kliento ryšio politiką ir procedūras. Jie įsitikina, kad jų klientai turi didelę skridimo patirtį garantuoti, kad šitie keleiviai paims savo paslaugas vėl. Paslauga, kad avialinijų pasiūlymas jų skrydžiuose gali ar padaryti jūsų skrydį maloniu ar nelaimingu. Jei jums reikia daug kojos kambario per jūsų skrydį, aš rekomenduočiau, kad jūs rezervuotumėte skrydžius su tais, kuris turi didelį lėktuvą. Maži lėktuvai paprastai turi mažesnį sėdintį rajoną, kuris gali būti nepatogus kai kuriems žmonėms.

Jūs turite taip pat ištyrinėti paslaugas, kurias šitos avialinijos siūlo per skrydį tokį kaip pasilinksminimo sistemos, maistas ir gėrimai, žaidimo rajonas vaikams, jei jūs važiuojate su vaikais taip pat kaip greitosios medicininės pagalbos paslaugomis atveju medicinos krizės per skrydį. Tyrinėjimas yra labai svarbus, jei jūs norite turėti teikiančią pasitenkinimą skridimo patirtį. Jūs turite palyginti kainas ir paslaugas, kurios yra pasiūlytos avialinijų, kad sugebėtų parinkti teisingą jums.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.