Aplankykite netrukdomą senovinę aplinką.

parašė , 2012-07-22 12:21

Yra labai mažai vietų pasaulyje, kurios nėra iki šiol nusiaubtos šiuolaikinės visuomenės. Eksburnos Įlanka, esanti šiaurės vakarų Vakarų Australijos kampe, yra viena tokia vieta. Miestas savarankiškai yra mažas ir turi perkeltą atgal žavumą, bet tai yra supantis rajonas, kuris yra didelė atrakcija. Lankytojai gali praleisti daug dienų ir savaičių, tirdami įžymybes ir atrakcijas, kurios yra lengvo pasiekiamumo viduje.

Tik už Eksburnos melų ribų Ningaloo Jūrinis Parkas, tai yra Ningaloo rifo vieta. Nors ne taip garsus kaip rifai ant Australijos Rytų pakrantės, matuojant daugiau kaip 260 km ilgyje tai yra zidiniu apdaila regėjimas pastebėti. Veiksmas, pasiekiamas ant ir aplink rifą, apima plaukimą, banglenčių sportą, plaukiojimą po vandeniu, buriavimą, ir banginio stebėjimą
Migruojantys banginio rykliai, kupros banginiai, ir jūros vėžliai gali visi būti pastebėti skirtingu laiku metų. Rifas yra taip pat namai į šimtus koralų ir atogrąžinės žuvies įvairovių.

Saulės maldininkams, yra pasirinkimas atpalaidavimo ant vieno iš daugelio smėlėtų paplūdimių, kurie gausiai yra rajono. konfiskuotu automobiliu prekyba Vandenys aplink Eksburnos Įlanką yra švarūs ir ramūs, puikūs atsipalaiduojančiam kritimui po saulės spindulių sugėrimo. Kas yra daugiau, paplūdimių nesužlugdo didelės minios, kaip yra atvejis kituose šalies rajonuose.

Lankytojams, kurie ištirtų sausumą, kelionė į Iškyšulio Diapazono Nacionalinį parką turi būti penciled į maršrutą. Iš pirmo žvilgsnio peizažas atrodo nelygus ir sausas, bet ant artimesnės apžiūros yra daug žavių geologinių sudarymų ištirti. Dvi populiarios atrakcijos apima Vlamingh Galvos švyturį ir Yardie Upelio Tarpeklį.

Iškyšulio Diapazono Nacionalinis parkas taip pat turi daugiau kaip 700 urvų, kurie gali būti ištirti, nors tai turi būti padaroma su patyrusiu vadovu. Vietinė gyvūnija ir augalija greita paskola apima uolos mažas Australijos kengūras, emu, kengūras, ir daugiau kaip šimtą paukščių įvairių rūšių. Yra Jeep kelionių, pasiekiamų, kuris gali paimti lankytojus giliai į krūmą.

Skrydžiai į Eksburnos Įlanką yra pasiekiami ištisus metus. Vėsiausias metų laikas yra birželis, liepa, ir rugpjūtis, su vidutine temperatūra apytiksliai 25 laipsniai, C. May and June yra šlapiausias periodas nors ne perdėtai taip. Tarp gruodžio ir kovo mėnesių temperatūra gali siekti 35 – 40 C. Dauguma turistų nusprendžia aplankyti per pavasarį ar rudenį, kai klimatas yra svetingiausias. Sutarimas yra pasiekiamas, kad tiktų visam biudžetui, nors per piko periodus kainos gali padvigubėti.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.