Saugiai pervežkite savo daiktus į Angliją

parašė , 2016-09-27 23:47

Veža į AnglijąPervežimo įmonė „Transremija“ – kokybiškai ir greitai veža į Angliją keleivius, krovinius, siuntas bei siūlo perkraustymo paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonės mikroautobusai yra modernūs, su oro kondicionieriais, televizoriumi, talpiomis bagažinėmis, garso aparatūra ir kitais privalumais. „Transremijos“ vairuotojai turi didelį vairavimo stažą, yra draugiški ir įsiklausantys į klientų pageidavimus. Kelionės į Angliją vyksta kiekvieną savaitę, o vienu metu gali keliauti septyni keleiviai. Kainos yra derinamos, priklausomai nuo kelionės tikslo ir pasirinktos įmonės teikiamos paslaugos. Kodėl verta rinktis kelionę į Angliją mikroautobusu?

 1. Galėsite vežtis norimą daiktų kiekį. Ne paslaptis, jog skrendant lėktuvu jūsų bagažo dydis yra apribotas. O jei norite vežtis didesnį jo kiekį, turite sumokėti papildomą pinigų sumą. Pervežimo paslaugomis užsiimančioje įmonėje bagažo kaina yra įskaičiuota, todėl galite vežtis net itin didelių gabaritų daiktus.
 2. Kelionė mikroautobusu yra pigesnė negu kelionė lėktuvu. Jei esate taupus ir norite sutaupyti pinigų viešnagėje Anglijoje, tokia kelionė – puikus pasirinkimas.
 3. Mikroautobusų vairuotojai yra lankstūs ir atsižvelgiantys į klientų pageidavimus. Priklausomai nuo esamos kelionės vietos, yra galimybė sustoti pagal keleivių poreikius. Deja, bet skrendant lėktuvu tokios galimybės nėra.
 4. Kelionės vyksta kiekvieną savaitę, todėl lengvai prisiderinsite prie sau tinkamo laiko.
 5. Nors kelionės metu nėra stojama greta esančiose valstybėse, jos metu pamatysite skirtingų kultūrų žmones, įvairią gamtą, todėl kelionė neprailgs.
 6. Jeigu renkatės kelionę dėl siuntos perdavimo, vairuotojas ją įteiks asmeniškai siuntinio gavėjui. Būkite tikri, kad jūsų siuntinys neprapuls ir bus sėkmingai pristatytas „nuo durų iki durų“.

3 atsakymų į “Saugiai pervežkite savo daiktus į Angliją”

 1. Vacys says:

  Anglijoje gyvenu jau penkerius metus. Kažkada labai reikėjo persivežti savo visus daiktus ten. Draugas pasiūlė siūstis kaips siuntą su siuntų tarnybą: https://www.siuskpigiau.lt/ Paklausiau draugo ir likau patenkintas. Dabar jei prireikia naudojuosi tik šia siuntų tarnyba.

 2. Tomas says:

  Man asmeniškai geriausia siuntų pristatymo tarnyba yra ši: https://www.siusk24.lt/services/siuntos-i-anglija daug kartų teko naudotis jų paslaugomis ir nei karto nenusivyliau.

 3. Eligijus says:

  Krovinys turi buti pristatytas laiku ir saugiai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.