Plaukimas baidarėmis su šunimi. Ar verta?

parašė , 2020-09-03 22:59

BaidarėsKadangi šiais laikais daugelis žmonių keliauja kartu su savo augintiniais, natūralu, kad tokiu atveju ieško pramogų, kurios būtų tinkamos ir jiems. Žinoma, tikrai ne viskas tinka. Ir ne tik todėl, kad galėtų tam tikra veikla neleisti užsiimti verslininkai, tačiau ir dėl pačių augintinių saugumo. Tiesa tokių gana mėgstamų pramogų vasaros metu yra baidarės, apie kurias plačiau skaityti galima čia: www.vilniaus-baidares.lt puslapyje.

Svarbiausia – tinkamas maršrutas

Žinoma, baidarių nuoma Nerimi suteikia galimybę kiekvienam rasti jam labiausiai tinkamą maršrutą. Vienu atveju pasirenkami pasyvesni, kad labiau tiktų augintiniams ir vaikams, kai tuo tarpu aktyvais laiko mėgėjai dažniausiai renkasi aktyvesnes upes arba aktyvesnius maršrutus, kur jie galėtų smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu išbandyti savo jėgas.

Planuojantys keliauti kartu su savo augintiniu – būtinai turi rinktis tinkamą maršrutą. Ne tik jo aktyvumą, tačiau taip pat ir ilgį. Dažniausiai šunys stabiliai išbūna iki valandos be pertraukos, tačiau ilgesnis plaukimas – kelia jiems stresą.

Šuniuko pratinimas prie vandens

Žinoma, taip pat plaukimas su baidarėmis bus geras pasirinkimas tik tokiu atveju, kai pavyks tinkamai pripratinti šuniuką prie vandens. Paprasčiausiai daugelis šuniukų patys iš savęs labai mėgsta vandenį, tačiau pasitaiko tokių atvejų, kai mažieji – nenori mėgautis vandens malonumais. Žinoma, tuomet geriausia jų neimti kartu, kadangi tai jiems gali sukelti labai dideli stresą.

Tik Jums gali atrodyti, kad šuo bus saugus baidarėje. Jeigu jam vandens atrodys labai daug ir jis supanikuos – gali paprasčiausiai iššokti į vandenį, o besiblaškydamas – nuskęsti.

Tinkamos apsaugos priemonės

Žinoma, ne tik žmonėms, tačiau taip pat ir gyvūnams yra reikalingos apsaugos, kurios gali užtikrinti, kad bet kokio lygio ir ilgio kelionės – bus saugios. Tokiu atveju siūlome daugiau dėmesio skirti liemenėms, kurios skirtos būtent šunims. Jos dažniausiai priglunda, padeda jam išlaikyti pusiausvyrą, tačiau visiškai nevaržo judesių. Dažniausiai baidarių nuomos punktuose tokių rasti nepavyks, tad siūlome įsigyti patiems, kad augintiniu tikrai būtų tinkamai pasirūpinta.

Plaukti su šuniuku – galima, tačiau tokiu atveju reikalingas smulkmenų įvertinimas. Tik tokiu atveju asmuo gali būti ramus dėl saugumo. Ne tik savo, tačiau ir šuns.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.