Pavyzdinis traukinio nuolydis

parašė , 2013-01-19 14:26

Orų prognozė Alytuje į jus kada nors pavyzdinis traukinio sustatymas, ir pasakė sau savarankiškai, “Dėl vienos priežasties tie traukiniai tik nežiūri kairėn”. Jie tik atrodo per švarutėliai. Net geriausiai sulaikytas realiojo pasaulio garvežys tik iš tikrųjų neatrodo kaip visiškai naujas žaislinis garvežys ilgam. Aš žinau, kad dažnai, kai aš žiūriu į naujoko žaislinį garvežio sustatymą, aš dažnai žiūrėsiu į garvežius, barškančius per tai, kas yra skirta, kad būtų dulkėtas pietvakarių miestas ar senas akmeninis druskos karjeras ir galvotų, tie traukiniai atrodo baisūs švarus traukiniams, kurie yra skirta, kad būtų visiškai naudojami aplinkoje kaip tai. Dažnai viskas, kas yra būtinas turi pridėti tipą detalės, kuri mano, kad šitie traukiniai iš tikrųjų iškentė mušimą. Tokiu būdu jūs turite sukelti sielvartą jiems savarankiškai. Yra kaip:

Pradžia, sudėdamas pavyzdinį Orų prognozė Alytuje nuolydžio priemonių komplektą:

Yra keli visiškai būtini įrankiai tam, kad atlaikytų. Teptukai, mažytės kempinės ir audeklo kvadratas yra gera pradžia. Tie yra absolute pagrindai.

Pridėkite amatų medžiagas, kurios yra specifinės žaisliniam Orų prognozė Alytuje nuolydžio žvilgsniui, kurį jūs bandote pasiekti:

Jūs norėsite surasti rūšį amato medžiagos, kuri sukurs žvilgsnį, kurio jūs norite savo traukiniui. Kartais tai yra lengvas gavimas padarinio, kurio jūs norite. Bet dažnai tai apims parinkimą grupės kitų medžiagų, kurios nėra taip paprastos. Tinklas dažnai turi medžiagas kaip atvaizdai, kurie gali iš tikrųjų padėti jums. Ar jūs galėtumėte pridėti apnašą kreidos ar puikių dulkių ar miltelių į jūsų garvežį, kad priverstumėte tai atrodyti, tarytum tai iš tikrųjų praleido metus, praeinant tą uolos karjerą. Jūs galite surasti šeimininką straipsnių apie liniją ant, kaip kreiptis šitas skirtingas medžiagas dėl padarinio, kurio jūs norite. Paieška straipsnių specialiai apie nuolydį amatų žurnaluose. Gale, jūs turėsite tik jaustis dėl padariniui, kurio jūs ieškote.

Suraskite įkvėpimą savo žaisliniam garvežio nuolydžiui istoriniuose paveiksluose:

Geras daiktas, kad padarytų turi laikytis Orai Klaipėda paveikslų tikrų garvežių nuo periodo ir padėti, kuris turi bendro su tokiu, kurį jūs įsivaizdavote. Fotografijos iš tokių knygų padės jums vaizduoti jūsų traukinį “jūsų vaizduotėje”. Tai padeda užduoti specifinius klausimus kaip tai, ką atspalvis daro tamsiai mėlynas, tampa kai statytas Šiaurvakariniams lietaus metams ir metams? Kokioje struktūroje dykumos saulė blanksta garvežiai? Labiau išblukęs ant viršūnės ar mažiau taip, ir taip toliau.

Natūrali topografija yra atlaikyta taip pat:

Ties mumis entuziastai dažnai hipersusitelkia mūsų garvežiai išskyrus likusią dalį mūsų sustatymo. Tai yra gera mintis tačiau, kad taip pat apsvarstytų padarinius oro ant kitų dalių mūsų sustatymo kaip pastatai, transporto priemonės ir mano, kad pagalba atgaivina mūsų traukinius. Skaičiai ir objektai pasaulyje taip pat turi būti tinkamai detalizuoti. Jūsų garvežys atrodys labiau daug realistinis, jei švilpimo sustojimas, kurį jis sustabdo taip pat žvilgsniuose, panašiai atlaikytuose. Aštri akis yra vienas iš jūsų geriausių įrankių patrauklaus pavyzdinio traukinio pasaulio kūrime.

Nuolydis ima kūrybišką prisilietimą. Dėl šios priežasties tai yra nuostabi galimybė tam, kad imti narius į kariuomenę šeimos, kuri negalėjo būti sujaudinta mechaninių/techninių pavyzdinio mokymo aspektų, bet tai mėgsta dažyti ir kitos amatų rūšys. Kažkas su tikru įgūdžiu spalvoms ir detalėms gali iš tikrųjų atgaivinti tokį įkurtą. Jei jūsų duktė gali daryti skirtumą tarp 15 atspalvių rausvų jos lūpdažiui, ji gali tikrai pasirinkti ir pritaikyti teisės nuolydį prekiniam vagonui. Jei jūsų sūnus mėgsta sudaryti multiplikacijos charakterius, kad užsidėtų jo užrašų knygeles, jis gali padėti pataisyti skaičius jūsų pramanytame pasaulyje. Šlamėkite juos viršuje ir apimkite juos. Jie nėra tipai atminčių, kurias jūs turite nuo to, kai jūs buvote vaikas?

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.