Kelionės patarimai vyresniems keliautojams

parašė , 2017-08-15 09:13

Kelionė lėktuvu gali išvargti net sveikam suaugusiam ir ar jūs tikite tuo ar ne, po to, kai didvyriškas 9/11 incidentas, oro uosto saugumas, apribojimas paslaugose ir ypatinguose reikalavimuose ir brangiame airfares turi, blogina situaciją. Laimei, yra tam tikrų daiktų kad, vis dar laikant kelionę vyresniems keliautojams lengva ir užduotis be kankynės. Tačiau, kad panaudotų juos visus, kiekvienas turi žinoti apie kai kuriuos iš geriausių kelionės patarimų vyresniems keliautojams ar žmonėms, kurie yra dažni paruošimas kelionės jų tėvams ir vyresniesiems šeimoje. Taip, čia mes esame, lydėdami jus per į geriausius patarimus, kad turėtume galvoje prieš planavimą kelionės į pagyvenusius žmones bet kokioje pasaulio dalyje:
1. Žinokite savo teises

Kad garantuotų ir sveiką tranzitą be kankynės per ir prieš skrydį, pagyvenę žmonės ypač virš amžiaus 75 yra vadinti su tam tikromis ypatingomis teisėmis. Vyresni keleiviai gali paprašyti pagalbos oro uoste, kad palydėtų jų bagažą ir invalidų vežimėlį, jei turi sunkumą eiti. Taip pat, saugumas, tikrinantis TSA, buvo palengvintas pagyvenusiems žmonėms su kai kuriais pakitimais, kuris padeda vyresniesiems nueiti švarus lengvai, laikydamas srautą saugumo jo geriausiame. Pagyvenę žmonės, kurie yra įdiegti su medicinos prietaisais turi skirtingą demonstravimo ekrane procesą, kad sulaikytų proceso seifą taip pat kaip saugumo leidimo laikymą lengvą vyresniesiems. Taip pat, daug avialinijų dabar teikia pirmenybę įsėdimui pagyvenusiems žmonėms tiktai po paprasto prašymo išvengti kankynės per reguliarų skrydžio įsėdimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Paieška nesustojančių skrydžių

Ilgas skrydis su įvairiais laimikiais ir lėktuvų/oro uostų pakeitimais yra pakankamas, kad padarytų reguliarų sveiką suaugusį, kad taptų išklibęs ir iš patogumo. Ir kai mes kalbame apie vyresnį keliautoją, kuris turi sunkumus pasodinti tinkamai, eidamas nedaug papildomas ar reikalingas, kad pagalba, kad net eitų ar koptų į laiptelius turi važiuoti nesustojančiuose skrydžiuose. Tranzitas per nesustojančius skrydžius lengvina spaudimą kūnui ir protui pagyvenusio žmogaus ir duoda jiems lengvumą, kad išvengtų bet kokių papildomų pastangų per jų kelionę. Naudojant nesustojančius skrydžius taip pat padės išvengti regioninių reaktyvinių lėktuvų. Manevravimas per oro uostą ir apsaugos kontrolę gali būti sudėtingu daiktu vyresniems keliautojams. Taip, labai patariama panaudoti nesustojančius skrydžius tiek kiek įmanoma.

3. Ieškokite vyresnių nuolaidų kelionės pasiūlymų

Kad padrąsintų pagyvenusius žmones gėrėtis jų gyvenimais daugiau ir ištirti globalinius maršrutus, ir avialinijos, ir kelionių agentūros pradėjo pasiūlyti kai kurias stambias nuolaidas ant vyresnės kelionės. Gali atrodyti, šitų nuolaidų radimas yra sudėtinga užduotis, bet kai tik jūs vyniojate savo galvą aplink sąvoką, jūs galite ne tiktai gėrėtis kai kuriomis didelėmis santaupomis, bet taip pat ir galite suprasti, kad ypatingos lengvatos atvyksta greta tokio užsakymo. Pasirašymas ypatingus pasiūlymus iš avialinijų taip pat kaip kelionių agentūrų duos jums kraštą, kad suprastų geriausius pasiūlymus ir maršrutus, tinkamus pagal jūsų pirmenybę, kelionės tendencijas ir sezono sąlygas.

4. Paruoškite kiekvieną pagalbą, reikalingą

Oro uostai ir avialinijos šiomis dienomis tapo atsargesni, kad išlepintų pagyvenusius žmones ir apmetė platų diapazoną papildomų lengvatų vyresniems keliautojams. Jei jūs esate pagyvenęs žmogus savarankiškai ar pagyvenęs žmogus nuo jūsų šeimos nario, kuris planuoja ant kelionės lėktuvu, įsitikinkite, kad jūs darote kažką potencialiai reikalinga kelionėje ir greitai informuojate avialiniją, kad sutvarkytumėte tuos reikalavimus. Didžioji dalis pagalbos kaip invalidų vežimėlis, deguonies bakai, lydėdama vadovą, prioriteto registravimą ir kitus pagrindiniai pasiekiama be bet kokių papildomų sąnaudų ir visko, kurio jums reikia, turi padaryti jūsų prašymą per užsakymą ar kartais anksčiau išvykimo (pagrįstą avialinijos politika), kad gautų reikalingą pagalbą laiku.

5. Neškite būtinus daiktus, neša – ant bagažo

Ir TSA, ir avialinija davė laisvę pagyvenusiems žmonėms nešti jų vaistus ir kitą aprūpinimą jų nešti – bagaže iki tol, kol jie yra nurodyti įgalioto gydytojo ir yra saugūs laikytis tokiomis trapiomis sąlygomis, skrisdami. Jei jūs turite savo vyresniuosius, skrendančius į kažkokį maršrutą, ir jūs gaunate išgąstį bagažo praradimo oro uoste ar turite nujautimą pirmosios pagalbos reikalavimo per skrydį, visada pakuojate jų būtinus vaistus, apatinius drabužius, dantų šepetėlį, kelionės dokumentus ir daugiau nešime – ant bagažo, kad sulaikytumėte juos seifą ir gautas net po susidūrimo su kai kuriomis rimtomis bagažo svarstomomis problemomis ir greitai informuotumėte avialiniją apie situaciją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nors, dabartinį laiką, avialinijos taip pat kaip oro uosto valdžios organai laikė etiketę reguliarių keleivinių daug žavesnių ir atnešančių naujų reformų kelionėje pabuvimas, kad sulaikytų voyaging įperkamą taip pat kaip patogus, bet jei jūs turite, ar jūs esate vyresnis keleivis, tų lengvatų reikalavimas yra net svarbesni. Vadinasi, tai yra iš tikrųjų svarbus faktorius, kad žinotų geriausius patarimus, kad padarytų jūsų reisą ar vyresnio keleivio reisą kaip atsitikimas, sveikas ir patogumas kiek galima. Taip, kitas kartas, kai jūs lydite savo vyresniuosius atostogas ar paprastą kelionę į kažkokią kitą pasaulio/šalies/valstybės dalį, paskui įsitikina, kad jie žino visus patarimus į reisą per jų visą kelionę vientisai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.