Mano šepetys su garbe (ar yra tai šepetys su bloga reputacija?)

parašė , 2016-10-13 07:33

Kada nors pernai aš skridau nuo Floridos į Los Andželą. Jei aš atsimenu teisę, skrydis buvo nesustojantis skrydis nuo Fort Loderdeilo į Los Andželą.

Prieš apytiksliai keturiasdešimt minučių prieš tai, kai skrydis buvo apie nusileisti, aš pasprukau iš savo vietos ir ėjau į tualeto kambarius užpakalyje lėktuvo. Trys žmonės buvo padėtis ir kalbantis prieš tualeto kambarius. Du jų atrodė kaip stiuardesės ar stiuardesės. Trečias asmuo buvo aukštas vyras. Aš artinausi prie jų ir nurodžiau į tualeto kambarį, ir jie leido man įeiti į tualeto kambarį. Kai aš pasprukau iš tualeto kambario, trys buvo vis dar padėtis ir kalbėjimas. Aš supratau, kad aukštas vyras atrodė kaip ankstesnė krepšinio žvaigždė ponas Dennis Rodman.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš tik pažiūrėdavau į jį ir pasakiau, kad kažkas kaip "Yra jūs Dennis Rodman?" ar kažkas palei tas linijas. Aš nebandžiau pradėti pasikalbėjimą su Rodman, bet tik bandžiau patvirtinti, kad tai buvo iš tikrųjų garsus krepšininkas, kuris buvo padėtis prieš mane. Jis atsakė, sakydamas, "nesijaudina dėl to," ar kažko panašaus.

Aš nebuvau ypač sujaudintas ar suvirpėjau, kad pamatyčiau poną Rodman. Aš stebėjau jį televizijoje, žaisdamas profesinį krepšinį ir žinojau, kad jis buvo geras storžievis iš naujo. Aš esu taip pat ne vienas iš jo aistruolių. Aš buvau tik smalsus ir norimas, kad įsitikinčiau, jei tai buvo iš tikrųjų ponas Rodman, kuris buvo padėtis šalia tualeto kambarių už lėktuvo.

Po to, kai jis pasakė, "nesijaudina dėl to," aš tik eidavau atgal į mano vietą ir laukiau lėktuvo nusileisti. Per porą minučių aš užmiršau, kad ponas Rodman buvo ant to paties skrydžio, kuriame aš buvau ir pradėjau galvoti apie kitą, svarbesnius daiktus.

Lėktuvas netrukus pasodindavo Los Andžele Tarptautinį Oro uostą. Aš išgirdau pranešimą, sveikinantį keleivius į Los Andželą ir dėkojantį visus keleivius pasirinkti tam tikrą avialiniją, kurios skrydis aš ėjau. Lėktuvas taxied kelias minutes ir kai tai pasiekė vartus, pilotas pasisuko, saugos diržas baigia. Užtruko dar kelias laukimo minutes anksčiau, negu lėktuvo durys buvo atidarytos, ir keleiviai pradėjo rinkti savo krepšius iš viršutinių šiukšlių dėžių ir pradėjo eiti į duris priekyje lėktuvo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai aš ėjau iš lėktuvo durų, aš sekiau ženklus ir pradėjau vykti oro uosto išėjimas. Aš ėjau, bet keli jardai, kai aš pamačiau pono Rodman padėtį, galbūt laukiančią kažko, kad palikčiau lėktuvą.

Kadangi aš perdaviau poną Rodman, aš negalėjau priešintis posakiui, "Jūs galite pasakyti jūsų draugams, kad jūs skridote ant lėktuvo su manimi," ar kažkuo labai šalia jo.

Ponas. Rodman pažiūrėjo į mane, ir su truputėlį šypsenos ant jo veido, pasakė, kad "Tai gerai, tai gerai."

Tai yra tuo, ką aš prisimenu dėl savo šepečio su garbe, ar tai buvo šepetys su bloga reputacija?

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.