Kas yra geriausia savaitės diena, kad rezervuotų skrydį į Fidžį nuo mūsų?

parašė , 2013-08-09 17:55

Jūs ieškote skrydžių į Fidžį Nuo SILPNO (Los Andželas Tarptautinis Oro uostas)? Yra pora detalių, kurias jūs turite žinoti prieš jūsų skrydžio užsakymą. Po didelio skrydžio radimo, įsitikinkite, kad ištirtumėte mūsų Fidžio vadovą ir poilsio vietas, tokiu būdu jūs galite važiuoti į Fidžį kaip pro-. Jei jūs negyvensite šalia Los Andželo Rajono, jūs turėsite apimti besijungiantį skrydį nuo savo vietinio oro uosto. Jei tai yra atvejis, įsitikinkite, kad jūs turite daug laiko padaryti jūsų jungimo skrydį.

Išvykimo Dienos & Avialinijos

Air Pacifc (Fidžio Avialinijos) yra Fidžio nacionalinės oro transporto bendrovės kompanija. Jie aprūpina ir verslą ir ekonomikos sėdimas vietas. Skrydžiai apleidžia SILPNAS šeštadienį, sekmadienį, antradienį, ir ketvirtadienį
Penktadienis, pirmadienį, ir antradienį pasirinkimas yra dažnai pasiekiami su sustojimu Honolulu. Jūs tikrai gausite "Bula" pasveikinimą tuo metu, kai skrydyje su Oriniu Ramiuoju vandenynu!

Orinė Naujoji Zelandija yra kita fantastiška opcija rezervuoti į Fidžį. Jie aprūpina papildomą ekonomikos patogumą, kai jūs patobulinate į ekonomiką skycoach. Puikus tiems, kas nori papildomos erdvės ar važiuoja su vaikais. Orinės Naujosios Zelandijos išvykimo sąrašas nuo SILPNAS į Nadi Tarptautinį Oro uostą Fidžis (NAN) yra kasdien. Jei jūs ieškote skrydį penktadienį, pirmadienį, ar antradienį jūs turite turėti sėkmę, skrisdamas su Oru Naujoji Zelandija.

Amerikiečių Avialinijų skrydžio maršrutai į Nadi svyruoja, bet šeštadienį, sekmadienį, antradienį, ir ketvirtadienis yra geriausios dienos, kad pradėtų jūsų paiešką. Amerikiečių Avialinijų tikslas jo keliautojams atneša naują patogumo, sujungimo galimybės ir patogumo lygmenį.

Qantas taip pat apleidžia dėl Los Andželo šeštadienį, sekmadienį, antradienį, ir ketvirtadienį. Qantas yra Australijos didžiausia vidaus ir tarptautiniai avialinija. Jie turi reputaciją dėl išskirtinio kliento palaikymo.

Skrydžio Trukmė

Skrydis nuo SILPNAS NAN (Nadi Tarptautinis Oro uostas Fidžis) yra apytiksliai 11 valandų ir 5 minutės be sustojimų. Skrydžių jungimas gali svyruoti nuo 16 iki 24 + prieš valandas prieš atvykimą. Jūs prarasite apytiksliai dvi dienas dėl laiko juostos skirtumo. Pavyzdžiui, jei jūs išvyksite į Fidžį liepos 1-ąją, jūs nusileisite Fidžyje liepos 3-iąją, per 11-16 valandos skrydį. Dauguma skrydžių nuo SILPNAS išvyksta naktį ir žemė ryto pradžioje Fidžyje.

Dažnos Lakūno Mylios

Važiuodamas iš SILPNAS NAN, jūs galite laukti, kad surinktumėte apytiksliai 5 500 dažnų lakūno mylių vienas kelias.

Rezervuokite Skrydį

Dabar, kai jūs žinote išvykimo dienas ir avialinijos pasirinkimą, jūs galite dabar surasti skrydžius lengvai. Turėkite saugią kelionę į Fidžį!

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.