Kai kurie naudingi patarimai imigrantams, kurie skris pirmą kartą

parašė , 2017-03-20 12:29

Labai įprasta išgirsti apie žmones, kurie yra pirmo laiko imigrantai, kurie patirs jų pirmą skrydį komerciniame lėktuve pirmą kartą be to. Kaip toks, šitiems imigrantams, išskyrus buvimą susijaudinęs apie jų naują gyvenimą užsienyje, jie taip pat turės kai kuriuos rūpesčius ir rūpesčius apie jų pirmą tarptautinę skrydžio patirtį be to.

Jei jums neseniai suteikė imigracijos vizą ir netrukus pradėsite naują gyvenimą skirtingoje šalyje ir taip pat susijaudinęs apie jūsų pirmą kartą skristi tarptautiniu mastu, apačioje yra kai kurie patarimai, kurie gali padėti jums ruoštis šiai patirčiai ir mažinti jūsų rūpesčius:
Sukurkite kontrolinį sąrašą prieš skrydį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šis sąrašas padės garantuoti, kad jūs neužmiršite jokio svarbaus dalyko, kurį jūs turite atnešti savo kelionei. Dalykai ant jūsų sąrašo viršūnės turi apimti jūsų pasą ir imigracijos vizą, suteiktą jums ir pinigams valiutoje jūsų maršrutui ir/aR bent jau 2 kreditinėms kortelėms, kurias jūs galite panaudoti užsienyje. Įrašytas į sąrašą ant viršūnės turi būti jūsų skrydžio bilietu ir įlaipinimo talonu, jei jūs registravotės tinkle. Kiti svarbūs dalykai tokie kaip nurodyti vaistai, knygos, ir elektronika turi būti sąraše be to.

Įsitikinkite, kad jūs turite saugų, neša – ant ir registravimo bagažas ir atsimena tai, ką jūs padėjote kiekviename.

Panaudokite kontrolinį sąrašą, kurį jūs sukūrėte, kad įsitikintumėte, kad jūs supakuosite viską, kurio jums reikia judėjimui ir atsiminti, kur jūs padėjote juos. Tai bus ypač naudinga mažiems, svarbiems dalykams, kuriuos jūs turėsite atnešti. Taip pat, panaudokite saugų, TSA pakabinamoji spyna, kuriai pritariama, bagažui, anapus kurio jūs registruositės. Prieš skrydį, pasverkite ir jūsų nešti – ant ir registravimo bagažas, kad įsitikintumėte, kad jie sutinka dydį ir jūsų avialinijos svorio reikalavimus. Jūs galite surasti šitas detales apie avialinijos žiniatinklio svetainę ir jūsų užsakymo informaciją. Galiausiai, visada neišleiskite savo elektroniką ir vertybes jūsų nešti – ant bagažo tiktai

Sekite tinkamą kelionės atnaujinimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pastoviai tikrinkite savo avialinijos žiniatinklio svetainę, kad pamatytumėte, jei yra koks nors kelionės atnaujinimas toks kaip oras, ar saugumas įspėja, kad jūs turite žinoti. Darydamas taip, jūs žinosite, jei jūsų skrydis bus užlaikytas, ir jūs neturite atvykti per anksti į oro uostą.

Atvykite į oro uostą prieš 2-3 valandas prieš tai, kai jūsų skrydis išvyks.

Dabar, dauguma avialinijų leidžia keleiviams registravimui prieš 2 valandas prieš skrydį. Jei jūs atvykstate į oro uostą anksti, jūs galite išvengti laukti linijoje per ilgą laiką, ir jūs galite turėti kažkurį laiką atsipalaiduoti. Jūs taip pat taisytumėtės žinoti, kad yra daug skrydžių, kurie liaujasi tikrinti po 45-50 minučių prieš išvykimo laiką; jūs nenorite pasirodyti šioje situacijoje.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.