Geriausias būdas perleisti nuo charles de gaulle oro uostą į Paryžių

parašė , 2014-09-03 21:48

Yra daug perkėlimo pasirinkimo, kurį jūs galite panaudoti, kad pajudėtumėte nuo Charles de Gaulle į Paryžių. Dalis pasirinkimo, su kuriuo jūs galite nueiti yra: RER traukinys, oro uosto autobusai ir oro uosto erdvėlaiviai.

RER mokosi

Tai yra pigiausias būdas važiuoti. Jei jūs esate suaugęs, jūs turite išsiskirti su € 9, 75, vaikai tarp amžių 4 ir 8 mokesčio € 6, 85, tuo metu, kai vaikai jauniau 4 nemoka nieko.

Jūs galite gauti traukinį nuo dviejų RER stočių: vienas 1 ir 3 terminale ir kitame 2 terminale.

Nors, šis perkėlimo būdas yra pigus, jūs turite padėti daug apsvarstymo į vietą savo judėjimui sektis. Pavyzdžiui, jei jūs nenorite gaišti dėl kelio, jūs turite paimti skubų traukinį.
Oro uosto autobusai

Yra daug oro uosto autobusų, kuriuos jūs galite panaudoti. Kai kurie iš bendrų vieno dolerio banknotų, kuriuos jūs galite panaudoti yra: Les automobiliai Air france, RoissyBus, ir RATP Autobusai 350 ir 351.

Autobusai Les Cars Air France jungia 1 ir 2 terminalus su daug maršrutų:

• Linija 2 terminalų eina pas Arc de Triomphe ir Porte Maillot. Autobusai ant šios linijos bėga kas 15 minučių nuo 5:45 iki 23:00.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Linija 4 padavimai Gare de Lyon ir Gare Montparnasse. Treneriai čia išvyksta po kiekvienų 30 minučių nuo 6:00 iki 22:00.

• Air France taip pat turi liniją 3 autobusas, kuris bėga tarp Charles de Gaulle ir Orly oro uostų. Autobusai čia persekioja kas 30 minučių.

Gera pusė su oro uosto autobusais yra, kad jūsų bagažas yra sukauptas jums per kelionę. Jei jūs domitės kelione šituose autobusuose, jūs tiktai turite nupirkti bilietus tinkle. Jūs galite taip pat nupirkti bilietus nuo Les automobilių Air France prekystalis terminale, ar nuo autobusų vairuotojo.

RATP autobusai 350 ir 351

Autobusas 350 sąsajų CDG 1 ir 2 terminalai su Gare de I’Est Paryžiuje, tuo metu, kai Autobusas 351 sąsajos CDG 1 ir 2 terminalai su Nacija Paryžiuje.

Kad jodinėtumėte bet kuriame iš šitų autobusų, jums tiktai reikia autobusų bilieto ar galiojančio leidimo.

Oro uosto erdvėlaiviai

Taip pat kaip yra daug autobusų, kurie gali paimti jus į miestą, yra daug oro uosto erdvėlaivių, kuriuos jūs galite panaudoti. Gera pusė su erdvėlaivio kompanijomis yra, kad jie siūlo duris į durų paslaugą.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.