Patarimai keliautojui – reaktyvinio atsilikimo paveikimo sumažinimas.

parašė , 2012-09-11 18:48

Reaktyvinis atsilikimas yra keliautojo košmaras. Tuo metu, kai derinimas į naujus veiklos ciklus yra gana sudėtinga kelionė prie savęs savarankiškai, važiuodamas per žemynus su vaikais gali pabloginti jūsų išmėginimą, negu jūs galite įsivaizduoti. Tačiau, yra būdų sumažinti reaktyvinio atsilikimo padarinį. Tikėkite tuo ar ne, vaistas ir sunkūs pratimai nėra niekada taip efektyvūs kaip natūralūs ir paprasti būdai padaryti save jausmu pritaikytas pinigai greitai į naują laiko juostą. Jūs galite suplanuoti savo veiksmą laisvai, ar atostogas ar komandiruotę, iki tol, kol jūs atsimenate kelių prisitaikančių patarimų pašalpą.
Savęs savarankiškai į Saulės šviesą demonstravimas

Jūsų kūno prie dirbtinės priemonės derinimas gali būti pavojingas ir dažnai nenaudingas. Tačiau, jei jūs davėte jūsų kūnui kažkokią saulės šviesą, tai, automatically pradeda prisitaikyti prie naujo biologinio veiksmo ciklo. Nors jūs galite dalys internetu jaustis per nuvargęs, kad išeitumėte saulėje po pirmų kelių valandų, viešbučio balkonas ar kažkas panašaus yra paprastai tinkami. Savęs savarankiškai į saulės šviesą demonstravimas gali būti daug naudingesnis negu prievarta savarankiškai, kad miegotų, todėl, kad saulės spinduliai nuima jūsų išsekimą beveik nedelsiant, ir palieka jus su atjaunėjimo prasme. Tai taip pat sako, kad jūsų kūnas lauktų gulimo metą.

Teisės valgymas

Nors keliautojai nerekomenduoja ypatingų dietų tam, kad išvengtų reaktyvinio atsilikimo, jie tikrai labai bijo maitintis sunkiai. Sunki ar turtinga dieta tuo metu, kai kelionė tarp laiko juostų nėra tiktai kenksminga jūsų sveikatai, bet tai didina klubas mieguistumą, kurį jūs jungiate su reaktyviniu atsilikimu. Kol jūs nesijaučiate visiškai laisvas nuo išsekimo, patartina palaikyti kuklią dietą. Suvalgykite seifą, ir nedarykite išgertuvių. Oriniams keliautojams būdinga išalkti. Valgymas daug tiktai daro jus letarginį. Valgymas nedaug mažuose intervaluose gali būti geriausiu keliu lauke.

Miegojimas ant Skrydžių

Gaudymas pirmalaikio ir prisnūdimo naujoje laiko juostoje patraukimas tiktai pablogins jūsų reaktyvinio atsilikimo problemas. Prisnūdimui nelygines valandas pasipriešinimas tampa lengvas, jei jūs naudojate savo skrydžio laiką trumpam ir dažnam prisnūdimui. Kaip tai yra, ilgi skrydžiai yra nuobodūs. Praeinantis laikas nėra niekada lengvesnis negu tada, kai jūs galite išmiegoti jį. Jei jūs miegojote pakankamai prieš nusileidimą, kovodamas su lauktu išsekimu tampa lengvesnis. Be to, jūs nenorėsite miegoti po nusileidimo dienoje.

Apdorojimas su Vaikais

Vaikai gali vos tik laukti reaktyvinio atsilikimo problemų skirtingai nuo dažnų keliautojų. Tai yra viena priežastis, kodėl jie yra linkę pasidaryti išklibę ir nuvargę, kai jūs laukiate jų pasilinksminti atostogas. Kad turėtumėte jūsų vaikus miegoti tinkamu laiku naujoje vietoje, jūs turite leisti jiems fizinę veiklą iki naktinių valandų jeigu būtina, kad jie iš tikrųjų jaustųsi gana nuvargę miegoti.

Jūsų sveikatos priežiūra gali atnešti daug pranašumų, bandydama išvengti reaktyvinio atsilikimo. Dehidracija yra pirminė reaktyvinio atsilikimo priežastis. Todėl, nesiartinkite prie alkoholio tiek kiek įmanoma, ir išgerkite daug sveikų skysčių.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.