Penkios priežastys važiuoti į oro uostą

parašė , 2016-08-11 14:53

Reziumė: Pagalba nusprendžia, ar važiuoti į oro uostą ar ne su šitais patogiais patarimais.

Kai kurie žmonės tvirtintų, kad jūs turėsite būti pakvaišęs jūsų savo automobilio į oro uostą vairavimas šiomis dienomis. Priešingai, mes sudėjome penkias priežastis, kodėl jūs turite svarstyti vairavimą į oro uostą.

1. Tai lengva. Viskas kurį jūs turite padaryti, kai atėjo laikas vadovauti į oro uostą yra metimas jūsų krepšiai nugaroje ir šuolis jūsų automobilyje, ir būti ant jūsų kelio. Su visuomeniniu transportu jūs turite vairuoti savo kelią į autobusą ar geležinkelio stotį, dažnai su sunkiais krepšiais į ratą ar nešti aplink. Taksi nėra daug geresni taip pat, tai gali būti sudėtinga laikų geriausio, bandant sveikinti taksi, kad pavežtų jus

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Patikimas. Suteiktas, tai dabar tai gali būti palyginti lengvai, kad rezervuotų taksi per jūsų telefoną app. Jūs galite net pašaukti ir tikėtis rezervuoti taksi naktis anksčiau. Mūsų patirtyje, jie yra ne visada patikimi nors. Bet koks daiktų skaičius galėjo sugesti. Jie galėtų pasirodyti vėlai, paimti lėtą maršrutą į oro uostą, ar blogiausias dar nepasirodo apskritai! Jūsų skrydžio gaudymas laiku yra gana įtemptas, neturėdamas jaudintis dėl gavimo į oro uostą laiku.

3. Automobilių aikštelė. Viena iš didžiausių priežasčių, kurios naudoja, kad neleistų žmonėms norėti vairuoti jų savą automobilį į oro uostą buvo, kad nebuvo jokios automobilių aikštelės. Žinoma, 2015 tai nėra daugiau atvejis. Yra daugybė skirtingo automobilių aikštelės pasirinkimo, ir trumpo ir ilgalaikio. Jie net turi erdvėlaivius, kurie paveš jus nuo pastogės automobiliui ir išlaipins jus terminale. Automobilių aikštelė yra taip pat daug įperkamesnė, negu ji naudoja būti. Daug atvejų tai iš tikrųjų sprendžia pigesnis negu taksi ar visuomeninio transporto į oro uostą gaudymas.

4. Jokios eilės. Ten gali dažnai prie didelių eilių ir autobuse ir taksi ranguose, kurie galėjo turėti jus laukiantis valandos ir priverčiantis jus praleisti jūsų skrydį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Jūsų savo automobilio patogumas, kai jūs leidžiatės. Žymiai vienas iš gražiausių daiktų, kad grįžtų namo į po skrydžio namo yra jūsų savas automobilis. Jūs galbūt buvote kelyje ilgas laikas, ir jūs neabejotinai neapgailėsite, kad pasirinksite savo savo automobilio patogumą, kad važiuotumėte namo. Orinis argumentas prieš, jūsų sava muzika, gražios vietos, joks kvapas ir einantis jūsų savu tempu yra tik kelios iš pašalpos.

Jie yra tik kai kurios iš priežasčių svarstyti, paskui apsispręsdami, kaip jūs pasieksite oro uostą laiku.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.