Dviračiai pagal tipą

parašė , 2017-03-11 16:50

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis sau dviratį? Visų pirma į tai, kam jis jums reikalingas ir kokioms reikmėms bus naudojamas. Dviračiai yra skirstomi į skirtingus tipus tam, kad vartotojams būtų lengviau išsirinkti dviratį pagal savo poreikius. Šiame straipsnyje pakalbėsime būtent apie tai – kokio tipo dviratis geriausiai tinka kiekvienam tikslui.

Dviračiai skirtingoms paskirtims

  • Kalnų dviračiai. Pavadinimas tikriausiai šneka pats už save – kalnų dviračiai dažniausiai yra pritaikyti bekelei bei pasižymi patvarumu. Nors tai nereiškia, kad su kalnų dviračiu turite būtinai važiuoti į kalnus – jis puikiausiai tiks ir kaime ar miške, kur kelio danga nėra pati lygiausia. Kalnų dviračiai kaip taisyklė yra gan sunkūs, turi plačias padangas bei leidžia stabiliai jaustis net ir labai komplikuotame kelyje.

  • Sportuoju vasarą laukeMiesto dviračiai. Vėlgi, iš pavadinimo jau galima susidaryti nuomonę, kam skirtas šis dviratis. Miesto dviračiai puikiausiai tiks tiems, kam reikia įveikti nelabai didelius atstumus, gera kelio danga. Kodėl nedidelius atstumus? Todėl kad miesto dviračiai dažniausiai nėra labai gerai optimizuoti važiavimui – yra ganėtinai sunkūs, tiek rėmas, tiek ir vairas su sėdyne nėra patys patogiausi, todėl įveikinėti didelius atstumus su tokiu dviračiu gali būti varginanti užduotis.Taip pat, kaip skiriamasis ženklas miesto dviračiams gali būti įvardijamas krepšelis. Dažnai miesto dviračiai turi krepšelį prie vairo ar virš galinio rato. Į jį patogu susidėti pirkinius ar kitus daiktus, kuriuos norite pavežti.

  • Plentiniai dviračiai. Plento dviratis bus puikus pasirinkimas, jei, pavyzdžiui, norite važinėti su dviračiu į darbą. Šie dviračiai dažniausiai pasižymi labai lengvu rėmu (pagamintu iš aliuminio), gerais stabdžiais bei pavarų sistema, todėl yra itin efektyvus įveikinėjant kilometrus mieste. Su tokiu dviračiu labai lengva pasiekti didelį greitį, o važiavimas visai nevargina. Tiesa, norėdami įsigyti tokį dviratį, turėsite gerokai paploninti savo piniginę, kadangi jų kainos kaip taisyklė yra didelės.

  • Hibridiniai dviračiai. Hibridiniai dviračiai yra tarsi mišinys, tolygiai pritaikytas kelionėms mieste bei kaime, bekelėje. Tai geriausia išeitis tuo atveju, jei ketinate važinėti ir mieste ir kaime, tačiau nenorite mokėti dvigubai bei pirkti dviejų dviračių/

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.