Tvirtas ir galingas Asus 55VW

parašė , 2013-09-11 08:38

Asus G55VW nešiojamieji kompiuteriai turi 15,6 colių ekraną, jis yra didelis ir ganėtinai sunkus, tačiau turi puikią aušinimo sistemą. Kompiuterio aušinimo dalis prisideda prie jo svorio ir didumo, tai Asus G55VW padaro kartais net sunkesniu už tuos kompiuterius kurie turi 17 colių ekraną. Tai nėra tik dizaino pasirinkimas, galvota ir apie kompiuterio temperatūrą, bei triukšmą, kurį gali kelti ventiliatorius. Taip pat, kadangi Asus G55VW kompiuteris yra masyvus, jo ir apsauginės galimybės daug didesnės, jis atsparus vibracijai, dulkėms, bei aukštai temperatūrai, kadangi turi labai gerą aušinimo sistemą.

Asus G55VW klaviatūra turi metalo apdailą, kuri pasibaigia apačioje nešiojamojo kompiuterio apimdama jo abidvi puses. Klavišai yra patogūs liesti, ir ant jų nelieka jokių pirštų antspaudų ar kokių nors dėmių, nes klaviatūros klavišai pagaminti iš tam tikros gumos, o ne iš plastiko, ant kurio lieka pirštų antspaudai

Asus G55VW nešiojamasis kompiuteris yra patogus tuo, kad norint pasiekti kietąjį diską arba RAM neriekia ardyti viso nešiojamojo kompiuterio tereikia tik atidaryti tam skirtą mažiuką liuką ir jūs jau galite prieiti prie reikiamų dalių.

Šis nešiojamasis kompiuteris nėra lėtas, jis gali palaikyti 3,3 GHz greitį, kadangi jis turi „Turbo Boost“ funkciją. Asus G55VW nešiojamieji kompiuteriai yra vieni iš nedaugelio žaidybinių kompiuterių, kurie yra labai tylūs, palyginus su kitais ir nekelia didelio triukšmo net žaidimo metu.

Didelėje apkrovoje šis kompiuteris gali veikti 2 valandas ir 38 minutes, jai apkrova yra mažesnė, nei maksimali, tai jis veiks netgi 3 valandas ir 44 minutes.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.