Dešimt didelių dalykų, kad atneštų su jumis laive lėktuvą

parašė , 2012-02-07 15:47

Kiekvienam reikia kai kurių daiktų, kad atneštų su tuo, kai jie ketina sėsti į lėktuvą, kad pabūtų jų kelionėje, patogioje ir malonesnėje. Jie yra kai kurie dideli dalykai, kad atneštų su jumis laive lėktuvą.

1) Skaitymo material:-, Ar jūs teikiate pirmenybę hostingas senam padarytam laikraščiui, žurnalui, ar knygai ar naujausiam iPad, Kuria, ar elektroninis skaitytojo pasirinkimas, niekas neperduoda laiko geriau tada kažkas skaityti. Apskritai, jūsų skrydžio ilgis nustato, kiek jūs turite atnešti. Tačiau, niekada neskaudina atnešti daugiau negu būtinas. Su šiandienėmis skaitmeninėmis knygomis ir popieriais ir žurnalais jūs galite pakrauti valandas jei ne savaitės vertė skaityti medžiagą
2) Muzika: – nėra nieko geriau, kad numuštų ūžesį variklių ir kad verkiantis kūdikis tada truputis muzikos. iPods, iPhones, ir mp3 žaidėjai, visi leidžia jums pakrauti 1000-uosius dainų ant mažų prietaisų, kurie įtelpa į jūsų kišenę. Dauguma šiandienių nešiojamųjų telefonų net turi muzikos pasirinkimą be to. Tokiu būdu pakraukite savo mėgstamą dainą ir pradėkite klausyti jūsų mėgstamų gaidų.

3) Video: – Palei tas pačias linijas kaip muzikos žaidėjas, jūsų savas kino filmas yra svetainiu kurimas jūsų geriausias pasirinkimas, kad iš tikrųjų mėgtų tai, kas jūs ketinate pamatyti laive skrydį. Užmirškite apie borto kino filmą ir pasirinkite savo savą. iPhones, iPads, ir dauguma nešiojamųjų kompiuterių visi turi video, kad pasirinktų jūsų savą pasilinksminimą skrydyje.

4) Pagalvė & antklodė: – Jei jūs tik norite pasiekti keli remiasi tuo ankstyvu ar raudonu akių skrydžiu, tada jūs geriau pakuojate savo savą pagalvę ir mažą antklodę. Kas turėjo papratimą būti standartinis ant daugumos skrydžių yra šiandien retumas. Jūs vis dar gausite juos ant daugumos tarptautinių skrydžių, bet jie yra dažnai krakmolijami, ir taip pilnas statiškas kabinasi, tai privers nutukimas jūsų plaukus stotis! Niekas nedaužo jūsų savo, švaraus, mažo patogumo naminio laive lėktuvas.

5) Užkandžiai & Maistas: – Vėl, kas turėjo papratimą būti standartinis ant daugumos skrydžių, yra retumas šiandien. Jei skrydžiai tikrai siūlo tam tikros rūšies užkandį ar valgį, tai yra paprastai krepšys arachių ar atvyksta stačia kaina. Kodėl nepakuoti jūsų savas maistas ir turėti tai. Be to, jūs iš tikrųjų norite maitintis brangus, iš anksto supakuotas, avialinijos maistas?

6) Žaidimai: – geras būdas perduoti laiką yra su žaidimais. Ar video, kortelė, ar seni padaryti kišeniniai stalo žaidimai yra puikus būdas užmušti laiką laive ilgi skrydžiai. Važiuojant su šeima, tai yra puikus būdas užimti vaikus ir net gauti kažkokioje kokybėje "šeimos laiką".

7) Nešiojamasis kompiuteris: – Kas geresnis laikas pasivyti kažkokį elektroninį paštą ar surinkti straipsnį (kadangi aš darau šiuo momentu laive Deltos skrydį į Niujorką). Tuo metu, kai dauguma skrydžių vis dar nesiūlo Wi-Fi, jūs galite panaudoti šį kartą, kad pasivytumėte autonominius sandorius, ar tiesiog sudarytumėte elektroninį paštą, kuris bus nusiųstas vėliau.

8) Asmeninių Dalykų: – Ypač naudingas ant ilgesnių skrydžių, asmeniniai dalykai tokie kaip šukos, makiažas, tualeto reikmenys, ir taip toliau. gali padėti jums gaivinti, turi jūs užmigti ar tik turi prikrauti. Jūsų bendrakeleiviai bus dėkingi taip pat!

9) Neškite-on’s: – Languoti krepšio mokesčiai tapo standartiniai dabar ir deja neatrodo kaip, kad jie dingsta greitai. Deja keliautojui, tai ketina apriboti tiek daug medžiagos į jūsų nešti – ant krepšių. Tuo metu, kai ne būtinas jūsų skrydžio sukūrimui geriau, tai tikrai padės jūsų piniginei bėdoje.

10) Patogūs Drabužiai: – Daugiau, tokiu būdu dalykas, kad jaudintųsi dėl prieš jus sėda į lėktuvą, jūs norite būti atsipalaidavęs per jūsų skrydį. 3" kulnai yra turbūt ne geriausias pasirinkimas, važiuodami, ir niekas nėra pilnų bankininkų kostiumas. Jei jūs esate priverstas dėvėti šituos dalykus dėl verslo susitikimo, sulaikykite šituos dalykus padėtus ir pakeitimas į juos tiesiai anksčiau, negu jūs atvyksite į savo maršrutą. Būdamas nepatogus per daug valandų ne tiktai padarys jus išklibusį, bet jis nuims jus jūsų žaidimas.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.