Procedūros dantims, kurios atsiperka

parašė , 2017-03-12 10:57

Kai žmonės pirmą kartą išgirsta, kokia yra dantu implantu kaina, susimąsto, ar verta tiek mokėti. Profesionalūs gydytojai niekada nedaro spaudimo ir neverčia žmonių mokėti pinigus už kažką, ko jie nenori. Tad pacientai gali patys įvertinti paslaugų bei procedūrų kainas, bei nuspręsti, kurios vertos tų pinigų. Kokios procedūros dantims iš tiesų atsiperka?

Implantai – ilgalaikė investicija

Implantai pigiauTad nors dantu implantai kaina ir pranoksta protezavimą, tačiau visi specialistai gali patikinti, kad statistika rodo – tai yra visiškai ilgalaikis dalykas, ir dantų implantai tarnaus visą gyvenimą. Net jeigu ir teks dar kelis kartus gyvenime atvykti apžiūrai, ar viskas gerai su tais implantais, tačiau apskritai tai yra sprendimas, kuris nulems ir pakeis visą likusį gyvenimą, todėl atsisakyti implantų idėjos būtų kvaila ir rizikinga. Implantai tikrai gali užtikrinti didžiausią kokybę gyvenime ir jūs tą pamatysite. Nors jie brangesni, tačiau išdalinę kainas į mėnesius ir į apsilankymus pas odontologą dėl protezų patvarkymo, pamatysite, kad visiškai apsimoka griebtis būtent implantų. Be to, kai kurios klinikos siūlo ir palankias implantavimo išsimokėtinai sąlygas, tad nereikės visos sumos pakloti vienu metu.

Protezavimas – kai trūksta 1 danties

Kitas pasirinkimas – protezavimas. Jeigu jaučiate, kad trūksta tik vieno danties, ir dėl jo vieno nenorite leisti tiek daug pinigų bei rinktis implantų, verta investuoti į profesionalų protezavimą. Tik neikite pas gydytojus, kurie protezuoja tiesiog „iš akies“, nes tada labai nusivilsite. Tokie gydytojai daro ne naudą, o žalą pacientams. Tiek implantai, tiek protezai turi būti gaminami idealiai tinkantys pagal kitus dantis, kad teisingai pasiskirstytų kramtymo krūvis. O kęsti gyvenimą be danties (jeigu jis kur nors gale) yra kvaila, kadangi dantys turi būti prižiūrėti visą laiką, ir tai leis apsaugoti kitus dantis – trūkstamųjų porininkus. Jeigu tik kažkur trūksta dantų, burnoje dingsta reikalingas balansas ir atsiranda nevienodas kramtymo krūvio pasiskirstymas. Taigi, jums būtinai reikėtų suskubti ir apsilankyti odontologijos klinikoje, jeigu norite, kad dantys būtų sveiki. Tiesa, protezavimas net ir su aukščiausios rūšies priemonėmis vis tiek nebus labai brangus, o kaip investicija atsipirks.

Vienas atsakymas į “Procedūros dantims, kurios atsiperka”

  1. Informacija says:

    Ne visada reikia protezavimo ar implantavimo, jei dantys pavyzdžiui kreivi juos galima atstatyti. Odontologinės kapos gali nebrangiai išlyginti jūsų dantis.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.