Cofee yra sveikatos išmoka ar sveikatos pavojus?

parašė , 2012-12-20 14:44

Debatai, ar Kava yra sveikatos išmoka ar sveikatos pavojus tęsė nuo dienos šis aromatinis raugas buvo iš pradžių atrastas. Nuo tada buvo prieštaringas studijavimas, kuris tęsia pasirodyti, kurie yra painesni tada porcija. Jei vienas studijavimas mano, kad kavos gėrimas yra geras jums, pokštelėjimas atvyksta kitas, sakydamas, kad nėra saugu išgerti kavą. Taip, ką jūs darote? Jūs liaujatės gerti kavą todėl, kad studijavimas sako, kad tai nėra gerai jums, ar jūs tęsiate gerti tai todėl, kad anksčiau jūs perskaitote, kad tai, kaip manoma, gerai jūsų sveikatai? Kiekvieni būdai jūs priklausote nuo informacijos, kuri tęsia keistis ir tęsia iš naujo pasirodyti ar žurnale ar laikraštyje ar internete.

Taip, kas turi asmuo, kuris mėgsta jo ar jos kavą daro? Laikykitės asmeninio pasirinkimo ar nukreipkite dėmesį į studijavimą, kuris sako, kad kavos gėrimas nėra geras sveikatai. Kaip kavos įsimylėjėlis savarankiškai, aš supratau, kad tai geriau sekti mano širdį. Jei jūs mėgstate kavą, jūs turite išgerti ją ir jei jūs tada nedarote, nepradeda gerti tai todėl, kad jūs perskaitote kur nors, kad tai gerai sveikatai. Panašiai jūs neturite liautis gerti tai todėl, kad kažkoks studijavimas mano, kad tai nėra gerai jūsų sveikatai. Taip, ar Kava yra sveikatos išmoka ar sveikatos pavojus yra asmeninio tikėjimo klausimas. Jei jūs manysite, kad tai yra sveikatos pavojus, tai paveiks jus tas kelias ir jei jūs manysite, kad tai yra sveikatos išmoka tada, rezultatas bus skirtingas.

Asmeniškai, aš jaučiu, kad kava yra sveikatos išmoka. Kodėl? Tiesiog todėl, kad tai pakelia mano nuotaiką, gydo mano galvos skausmus, ir yra šaltinis antioksidantų – komponentas turėjo atremti širdies ir kraujagyslių ligas.

Tai yra labai temos nespecialisto metodas. Tačiau yra tam tikros mokslinės priežastys be to ir nors buvo prieštaringas tyrinėjimas ir rezultatai, susieti su kava, ir vienas toks tyrinėjimas įrodė, kad Kava daro turi ligos kovos ypatybes, tokiu būdu nuleidžiančias tam tikrų ligų pavojų, mėgsta Tipą II diabeto, Parkinson ir dvitaškio vėžys.

Tai atskirai, tai yra tai, kas visiems žinoma, kad kava turi savyje kofeiną, kuris veikia kaip stimuliatorius, ir tai yra dėl šios priežasties žmonės, vartoja tai rytais ir kai jie jaučiasi nuvargę. Studentai taip pat prisiekia šiuo raugu per savo patikrinimą ir naktinių pabaigoje studijavimo sesijų. Žmonės vėlyvose naktinėse pamainose taip pat jaučiasi budrūs po kavos puodelio spynos.

Matyt yra daugiau naudos sveikatai gėrimo kavos negu yra pavojų, ir kavos įsimylėjėliai po visą pasaulį yra laiminga partija po studijavimo, kad yra daugiau naudos sveikatai kavos gėrimo. Ir tai bus atskira tema apskritai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.