Aprangos ofise kodeksas skirtingas

parašė , 2018-12-28 14:38

Jeigu norite išsinuomoti ofisą Kaune, vadinasi, turite kažkokią idėją, ką ten veiksite. Tik žodis "ofisas" šiais laikais gali visai nieko bendro neturėti su tokiais ofisais, kuriuose dirbama apsirengus juodais kostiumais ir bijoma vos pakrutėti. Dabar ofisuose įsikuria pačios įvairiausios įmonės, jos verčiasi labai skirtingomis įvairiomis veiklomis, o taip pat žmonės į tokius darbus ateina apsirengę pačiais įvairiausiais drabužiais. Panagrinėkime, kaip dažniausiai rengiasi žmonės skirtinguose ofisuose, kitaip tariant – skirtingose darbovietėse.

Griežčiausia ofiso apranga: banke, valstybės įstaigose

Ofisai KauneJeigu banko valdybai prireikia išsinuomoti ofisą Kaune, tai neabejokite, kad toje vietoje nuolatos vaikščios žmonės, apsirengę kostiumais. Tai griežtą aprangos kodą turintis sluoksnis ir banko darbuotojai arba tiesiog rengiasi kostiumais, arba rengiasi galbūt specialiais kostiumėliais, kurie būtų kaip tam tikra uniforma. Ir visgi, kur yra ta pati griežčiausia apranga? Banke ar valstybės tarnautojų sektoriuje? Sunku pasakyti. Tiesa, tiek ten, tiek ten, ir lankytojai atvykstantys dažnai stengiasi apsirengti paisydami to kodo. Jeigu esate tik studentas, atėjęs pasiimti LSP, galite net nesmagia pasijusti, vilkėdamas nutaisytą megztinį. Nemažai banke bus ir verslininkų, kurie paiso šio kodo ir ateina taip specialiai apsirengę.

Kūrybininkai stengiasi išsiskirti

Visai kitaip apsirengs žmonės, kurie dirba kūrybinį darbą. Tarkime, privačiai ar grupelėmis dirbantys menininkai, dizaineriai, kažkokie kūrėjai. Jie norės savo drabužiais pabrėžti individualumą ir nesitaikyti visiškai prie jokių normų. Jie norės būti savimi. Tačiau, jeigu jie dirba tokį darbą ir nuomojasi ofisą, vadinasi, jie nuėjo ilgą kelią savo srityje ir yra matę labai daug. Tikrai nebus taip, kad profesionalus dizaineris rengsis taip pat, kaip kaimo bobutė. Jis ir turės supratimą apie drabužius, ir norės kažkiek per įvaizdį save atskleisti. Taigi, šie žmonės ofise kaip reikiant išsiskirs.

Reklamos agentūrose karaliauja mada

Taip pat dar viena vieta, kur galima irgi pastebėti ofisuose keistai apsirengusius žmones – tai reklamos agentūros. Čia taip pat sutiksite žmones, kurie bus apsirengę ne kostiumais. Reklama visada nori pademonstruoti, kad neva žino absoliučiai visas tendencijas geriausiai. Taigi, reklamos agentūrose gali būti šiek tiek snobiškumo ir tiesiog labai savimi pasitikinčio paisymo madų. Gali būti, kad tokie darbuotojai rengsis keistokai, tačiau iš tiesų – labai esą madingai.

Programuotojai pernelyg nesistengia rengtis ypatingai

Smagiausia turbūt būtų programuotojų sektoriuje, kadangi šie žmonės neturėtų turėti sąlyčio su mada ar įvaizdžio kūrimu. Kadangi jie nebendrauja su klientais tiesiogiai, į ofisą eis apsirengę tiesiog patogiausiais savo drabužiais.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.