Australijos regioninio svarbumo miestai

parašė , 2014-06-11 12:07

Apelsinas, Naujasis Pietų Velsas

Atvykite čia, kad ilsėtumėtės ir turėtumėte oranžiniame gyvenime harmonijoje su gamta. Apelsinas yra esantis kojoje išnykusio ugnikalnio, tik keturių valandų variklis nuo Sidnėjaus. Įrenkite vyno fabriką saikingose vietose ir puikiuose restoranuose vizitas. Išbandykite per Oranžinę MAISTO Savaitę balandį, ar per vyno festivalį spalį išrinko maistą ir vyną. Pasivaikščiojimas per Botanikos sodus ar palei Oranžinį Miesto Paveldo Taką, kultūrinį kelią miesto, ar turi Mt Canobolas, senovinę ugnikalnio viršūnę, miesto vaizdą.

Alice Springso Rajonas, Šiaurinė Teritorija
Šiandien Alice yra pasilinksminimas, šiuolaikinis miestas su audringa vedimo, drąsaus peizažo ir turtingo Pirmykščio meno istorija. Ji yra taip pat svarbiausi vartai į garsias dykros atrakcijas tokias kaip Uluru-Kata Tjuta, Karalių Kanjonas, Simpsono dykuma ir Rytinis ir Vakarų Makdonelo kalnagūbris.

Bundaberg, Queensland

Įdėjimo vėžlių kolonija yra tik viena iš natūralių atrakcijų šalia Bundaberg, kuris yra apytiksliai keturi valandų variklis į šiaurę nuo Brisbeno. Šis istorinis miestas yra taip pat cukranendrė pietų vartai į Didįjį Barjerinį rifą ir yra fringed prie koralų rifų, ir 140 km baltų smėlėtų paplūdimių. Nėrimas ar kvėpavimo vamzdelis prieš Ledi Elliot ir Ledi Musgrave Iceland Iceland, atgaivinkite save su plaukimu jūroje ir žuvimi nacionaliniuose parkuose pakrantėje. Bundaberg, bet turi dar pasiūlyti daug kitų atrakcijų tokių kaip muziejai, įrašyti į sąrašą pastatai ir sodrūs botanikos sodai.

Kairnso Rajonas, Queensland

Kaimyninės upės yra idealios baltam vandeniniam plukdymui. Paimkite vaizdingą traukinio išvyką į idilišką, apgyvendintas gausių drugelių Kuranda kaimas. Ar nėrimas į pirmykštį Daintree Atogrąžų miško mišką. Šis užsiėmęs tarptautinis miestas siūlo jo lankytojams puikius restoranus, parduotuves ir barus. Tai yra taip pat didelis pagrindas tam, kad tyrinėtų salas atogrąžų miško ir rifų Queensland atogrąžinėje šiaurėje.

Aplink Aukso Krantą, Queensland

Mėgaukitės bangose nuo Broadbeach, kvėpavimo vamzdelio per laivo sudužimą nuo Svarbiausio Paplūdimio ar eikite į Banglentininkų Rojų. virš auksinio smėlio fringed prie dangoraižių Patirties virtualioje tikrovės atrakcijoje Svajonių pasaulyje ypatingas jaudulys, jūs galite plaukti su delfinais jūroje Pasaulis ir pamatyti kaip kino filmai Warner Bros. Kino filmo Pasaulyje. Sodriame Aukso Kranto atokiame rajone siūlo krioklius, atogrąžų mišką, suglumindamas vaizdus ir eidamas per vaizdingą peizažą.

Lansenas, Devonport ir Burnie, Tasmanija

Išleiskite didelį žavumą mažų miestų Tasmanijoje – Lanseno, Devonport ir Burnie – sužavėtas. Valdomi ir vaizdingi Tasmanijos miestai, kaip Lansenas, Devonport ir Burnie turi daug, kad pasiūlytų keliautojams. Atraskite restoranus, galerijas, parklands ir istorines gatves, jūs išmokstate pažinti draugiškus vietinius gyventojus ir ištirti atrakcijas rajone. Lansenas šiauriniame Tasmanijos mele, namo į klestinčią kultūrinę sceną, ir Tvano Tarpeklio tyrlaukį.

Bendigas, Victoria Hello. Atraskite istoriją, kultūrą ir kolonijinę architektūrą aukso karštligės Victoria ankstesniame Sparčiai augančiame mieste. Nors negali būti jokio daugiau aukso, yra surastas, tada geri laikai elegantiškame, istoriniame buvime Bendigas, geografiniame centre Victoria, dar gauti. Didysis, didingas pastatas, kinų paveldas ir ryškūs muziejai yra matomas aukso karštligės palikimas.

Olbanis, Vakarų Australija

Olbanis yra esantis uolingoje pietų pakrantėje Vakarų Australijos nuo apytiksliai 4.5 valandų variklio nuo Perto. Šiame mieste jūs galite išvengti spūsties ir kasdienio gyvenimo sujudimo valandėlę. Tai apsupama žalių ežerų, aukštų miškų ir nacionalinių parkų, nuo žvejybos į nardymą į pėsčiųjų žygį ir banginio stebėjimą, kad pritrauktų daug gamtos nuotykių. Yra taip pat labai istorinė vieta, kur jūs galite panardinti save daugelyje žavių istorijų apie tradicinius savininkus žemės, vėlesnius kalinius, jūreivius ir banginių medžioklės laivus.

Broome ir supantis rajonas, Vakarų Australija

Sugerkite Kinų kvartale ir daugiakalbiuose kelio ženkluose ir tautybių lydomajame katile viršuje. Atraskite romantišką ir audringą istoriją miesto jų muziejuose. Žr. dinozauro pėdsakus, kurie yra išsaugoti uoloje ir ima kupranugario išvyką saulėlydžio metu ant gražaus Kabelinio Paplūdimio.

Kalgurlis, Vakarų Australija

Ištirkite aukso kasyklas ir miestus vaiduoklius, istoriją ir didelį nuotykį Laukinių Vakarų Australijos Vakarų širdyje. Jei jūs mėgstate seną westerns, jūs būsite Kalgurlyje, seniausia aukso kasykla miestas Vakarų Australija, jausmas jūsų elemente. Jų istoriniai pastatai ir gyvybingos alinės yra palikimas daugiau kaip šimto metų, aukso karštligės istorijos.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.