Supratimas mūsų sąrašas be musių

parašė , 2016-04-19 09:28

Sąrašas Be musių turi savyje įrašą žmonių, neleistų įeiti į komercinį lėktuvą, kuris gali skristi iš, į, ar Amerikos oro erdvėje. Nors tai paprastai vadina TSA sąrašu, duomenų bazė yra iš tikrųjų paruošta ir valdyta įvairių Amerikos Vyriausybės agentūrų. Pirmiausiai, tai yra skirta, kad būtų panaudojama TSA plius avialinijos, kad sutrukdytų asmeniui, kuris galėjo iškelti pavojų nacionaliniam saugumui ar civilinei aviacijai, nuo įėjimo į komercinį lėktuvą, kuris gali skristi JAV oro erdvės viduje.

Kaip Sąrašas Be musių yra paruoštas?

Sąrašas yra paruoštas, naudodamas masinę duomenų bazę, valdytą FTB (Federalinis tyrimų biuras.) Šią duomenų bazę pavadina kaip Teroristas, Rodantis Duomenų bazę ekrane (TSDB). Konsoliduota Amerikos Vyriausybės duomenų bazė susideda iš unikalios įtartų ar identifikuotų teroristų informacijos
Informacija, kurią TSDB turi savyje yra rinkta iš gausių Amerikos įstatymo priežiūros organizacijų ir protingų agentūrų Amerikos Vyriausybės, taip pat kaip daugelio Amerikos sąjungininkų agentūrų. Naudojant duomenų bazę, sukauptą tame būde, FTB ruošia ir tęsia peržiūrėti daugelį, saugumas susiejo duomenų bazę skirtingų Amerikos Vyriausybės agentūrų naudojimui, apimdamas TSA.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip jūs galėjote būti įtrauktas į Sąrašą Be musių?

Anksčiau, negu asmens vardas yra įtrauktas į Sąrašą Be musių, jo/jos vardas yra įtrauktas į TSDB. Tai įvyksta, kai Amerikos Vyriausybės skyrius pataria, kad asmuo būtų pridėtas TSDB, kai jie turi logišką išaiškinimą tam, kad įtartų asmenį tyčia apėmimu teroristams susidėjimo, paruošimo ar pagelbėjimo, ar teroristo pataikavimas susiejo veiksmą. Amerikos Vyriausybė atsisako padaryti žinomas visuomenei kriterijai tam, kad pridėtų vardą asmens TSDB. Tačiau, tai sutinka, kad kriterijus tam, kad įrašytų JAV gyventojus į sąrašą nėra tas pats o dėl ne Amerikos gyventojai.

Kitas sąrašas tai TSA panaudoja

Be Sąrašo Be musių, TSDB paruošė papildomą duomenų bazę, žinomą kaip Selectee Sąrašas. Vardai žmonių, pasirodančių šiame sąraše, yra paveikti prie papildomo demonstravimo ekrane avialinijų kompanijų prieš jiems leidimą palaidoti į lėktuvą. Priklausomai nuo papildomo demonstravimo ekrane rezultato, keleivis gali būti nušalintas nuo įsitraukimo į lėktuvą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs galite žinoti, ar jūsų vardas yra įtrauktas į No-Fly/Selectee Sąrašą?

Deja, nėra jokio būdo, kuriuo jūs galite žinoti, jei jūsų vardas pasirodo minėtajame laikrodžio sąraše. Nei oro transporto bendrovės, nei Amerikos Vyriausybė neatskleidžia vardų, turėtų savyje sąraše. Jūs atvyksite, kad žinotumėte apie tai, kai jums atsisakys anapus įlaipinimo talono ar lėktuvo bilieto tam, kad važiuotumėte. Gali būti gausių priežasčių asmens prie papildomo demonstravimo ekrane priklausymo. Taip, jie nežinotų, jei to priežastis yra tokia tik dėl to, kad jų vardas pasirodo Sąraše Be musių.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.