Aukščiausios atrakcijos Vakarų Australijoje

parašė , 2013-08-24 16:09

Vakarų Australija yra populiarus turistinis maršrutas, kuris traukia šimtus tūkstančių lankytojų nuo visų visame pasaulyje. Yra labai daug atrakcijų, esančių viduje Vakarų Australijos, kurią tai gali būti kieta užduotimi žinoti, kas pamatyti ir padaryti. Rajonas giria gražų natūralų peizažą, neįtikėtini rifai, kurie yra užpildyti šimtų jūrinio gyvenimo taip pat kaip garsių orientyrų ir istorinių pastatų rūšies. Šis straipsnis pažiūri į kelias populiariausių turistų lankomų vietų ir maršrutų Vakarų Australijoje.

Pertas

Joks vizitas į Vakarų Australiją nėra užbaigtas be kelionės į gražų miestą Pertą. Pertas yra sostinė Vakarų Australijos, ir tai yra namie daugiau kaip 1.8 milijonams žmonių. Yra tiek daug, kad pamatytų ir padarytų, kas jūs turėsite kietą užduotį, pritaikančią visa tai į vieną kelionę
Pertas turi daug meninių galerijų, apimdamas Gylio Galeriją, Imtuvinio derintuvo Galeriją, Formą ir Linton Kay Puiki Meninė Galerija.

Shopaholics bus sugadintas pasirinkimui, kadangi Pertas turi daug prekybos centrų, kurie parduoda ir nacionalinius, ir tarptautinius prekės ženklus. Yra taip pat daug drabužių parduotuvės ir nepriklausomų parduotuvių žmonėms, kurie nori kažko nedaug skirtingo. Didelė vieta pakelti kai kuriuos jūsų kelionės suvenyrus yra vietinėse rinkose, kur jūs galite surasti handmade dalykus, meno kūrinius ir dovanas.

Pertas turi tūkstančius pietų opcijų tikti visam skoniui ir biudžetui. Nuo paprastų kavinių, kurios patiekia nepaprastai skanų naminį virtą maistą, į prabangią penkias žvaigždę, pietaujančią patirtis – tai iš tikrųjų turi visa tai.

Gulbės Slėnis

Gulbės Slėnis yra rajonas natūralaus grožio, kuris yra esantis ant Gulbės Upės krantų Vakarų Australijoje. Tai garsiausia savo vyno takais ir vynų degustacijos patirtimi. Geriausias būdas ištirti Gulbės Slėnį pasamdo nuomojamą automobilį, kadangi tai leis jums važiuoti iš vietos į vietą atspėjamu laiku. Yra taip pat pasiekiamų ekskursijų. Gulbės Slėnis turi klestinčią menų ir amatų sceną, ir lankytojai gali nuspręsti stebėti vietinį meistrą, kadangi jie verčiasi savo prekyba. Yra taip pat keli cechai ir menai ir amatų parodos, surengtos rajone per metus. Kitos atrakcijos rajone apima Lazerinį Korpusą, Ciklo keliones, Slėnio Persekiojimą, Iškamšų darymo ir Vakarų Australijos Roplio Parko Akademiją.

Ningaloo Rifas

Ningaloo rifas yra rajonas, kuris yra esantis už maždaug 1200 km į šiaurę nuo Perto. Tai yra didžiulės jūros gyvenimo įvairovės tėvynė, apimant delfinus, banginio ryklius, vėžlius, žuvį ir manta spindulius. Tai taip pat turi gražų ir spalvingą koralų rifą. Rajonas gali būti ištirtas kojos, kadangi jūs galite pažodžiui nueiti paplūdimio su kauke ir kvėpavimo vamzdeliu, kad ištirtumėte neįtikėtiną povandeninį pasaulį. Kitas būdas ištirti šį rajoną yra lėktuvu. Jūs galite pasamdyti privatų vaizdingą skrydį ar dalyvauti užsakytajame skrydyje, kuris leis jums apžiūrėti natūralų rajono grožį iš viršaus. Jūs galite taip pat gauti galimybę apžiūrėti didingus banginio ryklius iš dangaus.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.