Viena: ištirkite šią žavingą žemę su pigiais avialinijos skrydžiais.

parašė , 2012-05-04 10:05

ikas. Vieną svarsto kaip kultūrinė sostinė Europos ir turtinga istorija, kuri priskiria 19-ajam šimtmečiui. Su rinkiniu architektūrinių pastatų ir nuostabiu geležinkelių tinklu, šis miestas gali būti ištirtas privacios paskolos jo puikiai praeičiai. Viena yra Austrijos respublikos kapitalas būdama svarbus kultūrinis, ekonominis, ir politinis centras.

Idealus laikas aplankyti Vieną būtų gegužės, birželio ir rugsėjo vasaros mėnesius. Per tą laiką, jūs surasite daug turistų, tyrinėjančių miestą. Viena yra idealios šeimos atostogos. Vienoje, dauguma turistų nori aplankyti Mozart, berniukų choro ir garsaus Šv. Stephen Katedros namus
Apsipirkimas yra Šeimos Atostogų esmė

Apsipirkimas yra labiau sinoniminis su kelione ir yra visai nedaug galimybės apsipirkti Vienoje be to. Išskyrus reguliarius apsipirkimo kelius, alėjas ir parduotuves, Viena yra charakterizuota lauke rinkų. Šitos lauke rinkos yra atidarytos nuo pirmadienio iki šeštadienio, parduodamos vietinį ir kasdieninį mokestį už važiavimą, apimdamos kepyklos produktus, gamina, secret klubas kava, mėsa ir kiaušiniai.

Jei jūs lankote Vieną per Tarpkalėdį, jūs galite mėgti apsipirkti Kalėdų rinkose, kurios atsidaro nuo lapkričio vidurio ir tęsia iki Kūčių. Išskyrus apsipirkimą, jūs galite išbandyti svarstytą vyną ir niuksą. Populiarios Kalėdų Rinkos apima Rathus, Spittelberg, Maria-Theresien-Platz ir Schönbrunn ir daugelį kitų.

Žiemos Vienoje

Viena neša stebuklingą žavumą per žiemos sezoną jums, gali turėti atsitiktinį dulkių valymą sniego, kuris galėjo ištirpti akimirksniu. Kartais, Viena tikrai šąla, bet tai yra kelias dienas. Tuo pačiu metu, naktis prasideda anksti. Žiema yra geriausias laikas, kad rizikuotų prabangiuose upės kruizuose tokiuose kaip Titanas, ir Ama Vandens keliai prasideda lapkričio mėnesį, ir kai kurie iš jų tęsia iki Kalėdų švenčių greitas kreditas internetu laiko. Dauguma šitų 7 naktų kruizų ima jus nuo Niurnbergo į Budapeštą, apimantį daug turistinių maršrutų tokių kaip Rėgensburgas, Passau, Lincas, Melk ir Viena

Kelionė į Vieną

Tiesiog nuostabu turėti užimantį kvapą Europos peizažų grožį, važiuojant traukinyje ar prabangiame kruizo laineryje. Su labai daug daiktų, kad padarytų ir vietos aplankyti, tikrai pasirodo, Viena yra žavingas ir žavus turistinis maršrutas.

Jūs galėjote tyrinėti gerai iš anksto per internetą dėl to, kaip ir ką jūs galite iš tikrųjų padaryti Vienoje. Tuo pačiu metu, tikrai tikrinkite tipus sutarimo parduodamas ir kelionės pasirinkimo, kuriam teikiate pirmenybę jūs. Jūs galite pasinaudoti pigiais skrydžiais į Vieną, kurie yra pasiekiami internetinis ir rezervuoja gerai iš anksto, atlikdami jūsų rezervacijas maloniam buvimui Vienoje.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.