Per karštas skristi: vasaros avialinijos numylėtinio uždraudimas

parašė , 2013-09-20 14:01

Jei jūs važiuojate su savo numylėtiniu šią vasarą ir planuojate skristi į jūsų maršrutą, įsitikinkite, kad jūs supažindinate save su avialinijos prijaukinta embargo politika anksčiau, negu jūs rezervuosite savo skrydį. Per vasarą, daug avialinijų neleidžia, kad numylėtiniai skrydžiuose kaip tikrino bagažą ar kaip krovinį – kai temperatūra yra aukšta. Avialinijos numylėtinio uždraudimas yra interesų jūsų numylėtinio ir vaidina gyvybinį vaidmenį jo saugumo laidavime.

Ne tiktai kelionė lėktuvu yra įtempta jūsų numylėtiniui, bet tai gali taip pat iškelti rimtus sveikatos pavojus. būti apribotas jo vežėjuje ilgiems laikotarpiams per karščiausius metų mėnesius yra potencialiai pavojingas jūsų numylėtiniui ir gali privesti prie dehidracijos ir šilumos smūgio
Be to, tam tikros veislės, tokios kaip brachycephalic šunys (trumpa nosimi) ir katės, yra imlios plaučių sielvartui, kai temperatūra yra ekstremali.

Pagal Tarptautinę Numylėtinio ir Gyvūno Transportavimo Asociaciją (IPATA), uždraudimas saugo numylėtinius nuo ekstremalaus karščio neapsaugojimo tuo metu, kai jie yra holdingo rajonuose ir galutiniuose patogumuose, perkeldami juos tarp terminalų ir lėktuvo, ar tuo metu, kai jie yra ant lėktuvo laukimo išvykimo.

"Karščio uždraudimas yra kritiškas per vasaros mėnesius," sako Sally Smith, praėjęs IPATA prezidentas. "Jie saugo mūsų numylėtinius ir laiko juos saugius ir patogius, važiuodami."

Kadangi avialinijos skiria uždraudimą, kad garantuotų jūsų numylėtinio saugumą, nėra jokių išimčių. Tačiau, jei embargas bus tiesą sakant jūsų skrydžio dieną, avialinija dirbs su jumis, kad peradresuotų jūsų skrydį, jei galimas, ar planuotų jūsų skrydį kitą dieną.

Nors kiekviena avialinija nustato savo savą politiką prijaukintam uždraudimui, sekantis yra kelios komercinės avialinijos ir dalis jų reguliavimo.

Aliaskos Avialinijos – Nors Aliaskos Avialinijos neturi jokio uždraudimo, suplanuoto šią vasarą, jei temperatūra yra per aukšta numylėtiniams, kad važiuotų saugiai, jie gali padėti embargą. Tačiau, jūsų numylėtinis gali važiuoti su jumis kabinoje, jei jis tinka pritartame vežėjuje, kuris gali būti padėtas po jūsų vieta.

Amerikiečių Avialinijos – Kad garantuotų jūsų numylėtinį nėra statytos ekstremaliam karščiui, amerikiečių Avialinijos skiria embargą bet koks laikas einamasis ar numatė temperatūrą, yra virš 85 Farenheito termometro skalės bet kokioje vietoje ant maršruto. Tačiau, jei jūsų numylėtinis tinka pritartame vežėjuje, kuris gali būti padėtas po jūsų vieta, jis gali važiuoti su jumis kabinoje.

Delta Air Lines – Kad garantuotų jūsų numylėtinio saugumą, Delta deda embargą numylėtiniams kaip tikrintas bagažas nuo gegužės 15-osios iki rugsėjo 15-osios. Jei kokioje nors punkto kilmėje, tranzite, maršrute – temperatūra, kaip nuspėjama, yra virš 85 Farenheito termometro skalės – ar 75 Farenheito termometro skalės brachycephalic numylėtiniams – jūsų numylėtinis negali važiuoti. Tačiau, jūsų numylėtinis gali sugebėti skristi kaip krovinys per Vasarą Gyva Gyvūno Programa. (Apribojimai prisitaiko, ypač brachycephalic numylėtiniams.) Pradėtas 2011, programa, kuri yra tiesą sakant nuo gegužės 15-osios iki spalio 15-osios, kelia temperatūrinius apribojimus ir aprūpina saugų transportavimą jūsų numylėtinio rinktiniuose miestuose. Deltos Krovinys naudoja klimatu kontroliuotus furgonus, kad pakeltų ir tiektų jūsų numylėtinį ar nuo lėktuvo, laikydamas rajonus, ir prekinius patogumus. Jūsų numylėtinis yra taip pat pakrautas ar iškrautas pagal specifinius laikotarpius. Be to, jūsų numylėtinis gali važiuoti su jumis kabinoje, jei jis tinka pritartame vežėjuje, kuris gali būti padėtas po jūsų vieta.

Pietvakarių Avialinijos – Nuo Pietvakarių Avialinijų neleidžia numylėtiniams važiuoti, kadangi tikrintas bagažas ar krovinyje laikosi, jie neskiria prijaukinto uždraudimo. Jūsų maža katė ar šuo gali važiuoti su jumis kabinoje pritartame vežėjuje, kuris yra gana mažas, kad tiktų po jūsų vieta.

Kadangi kiekviena avialinija turi skirtingą vasaros numylėtinio embargo politiką, vizitas TripsWithPets.com ir apžvelgti mūsų Avialinijos Numylėtinio Politiką. Ir neužmirškite apžvelgti mūsų Prijaukintus Kelionės Patarimus Skridimui ir tikrinti avialinijai pritartus vežėjus TWP Parduotuvėje.

Jūsų numylėtinio saugumas yra jūsų aukščiausias prioritetas. Pasirinkimas avialinijos, kuri pritaiko jūsų poreikį gali padėti garantuoti, kad skrydis yra teigiama patirtis ir jums ir jūsų keturių kojų šeimos nariui.

Vienas atsakymas į “Per karštas skristi: vasaros avialinijos numylėtinio uždraudimas”

  1. Karolina says:

    Žmonėms tikriausiai tai patogiausias keliavimo būdas, bet realiai tikrai kartais krovinius gabenti oro transportu nėra labai tinkamas pasirinkimas, tačiau yra ne vienas variantas. Galima gabenti ir geležinkeliais, ir sunkvežimiais ar net jūriniuose konteineriuose plukdyti.
    https://hlogistics.lt/kroviniu-pervezimas-gelezinkeliais

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.