Pasakiškos pirmosios klasės avialinijos lovos

parašė , 2016-01-27 13:28

Avialinijos kėlė savo paslaugos barą nesenus metus. Jūs galėtumėte manyti, kad tai yra viskas tam, kad konkuruotų prieš vieną kitą, bet galų gale klientas yra visų šitų nuostabių paslaugų nugalėtojas. Pirmoji klasė iš tikrųjų pamatė naujovę teisinga prasme nuo keleto pastarųjų metų. Dėl didėjančio supratimo, daug keliautojų nori važiuoti per puikiausią šitų avialinijų klasę, kad padėtų kelionės paslaugų geriausiam. Tarp jų, yra kelios avialinijos, kurios dirbo už laukimo ir sugebėjo aprūpinti prabangą ir patogumą optimaliems lygmenims. Ištirkime puikiausių kai kurių avialinijų pirmosios klasės lovų pasaulį.
1. Singapūro Avialinijos skridimo patirtis visada buvo didelė per Singapūro Avialinijas ir tai sugebėjo patenkinti jų klientus geriausiame būde. Kai jūs skrendate su avialinija, visi jūsų rūpesčiai yra rūpinti. Tai visada būdavo populiarus vežėjas pirmajai klasei, bet nuo Rinkinių Klasės pradžios, tai pasiekė uždarumo aukščius. Kas daro tai tiek ypatinga? Tai vizualiai žavu, ir patirtis yra nepalyginama. Singapūro Avialinijos visada buvo novatoriškos, ir jie padarė tai neseniai vėl, būdami pionieriai siūlyti dvigulę lovą, aukštai viršuje danguje! Kas būtų svajojęs apie to metaliniame vamzdyje turėjimą? Buvo paplitę paversti vietą į lovą, bet avialinija nuėjo papildoma mylia. Lovos yra palengvintos su puikiausia kokybe pagalvių ir drobės, ir tai tikrai duos jums vieną iš geriausio jūsų gyvenimo miego. Ar jūs griebiatės leidimo laiko ant jūsų vietos ar paguldymo, jūs skrisite patogume visur!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Emyratai avialinija buvo pokalbis apie miestą nuo pradžios Emyratų Pirmosios klasės A380. Tai pažodžiui apibrėžia tobulumą, ir jūs patirsite geriausią visko per Emyratus. Avialinija visada buvo garsi dėl savo nuostabios komandos, kuri eina iš būdo padėti klientams. Asmeninis laikas yra toks tuo, ko dauguma mūsų nori tam, kai kelionė per lėktuvą ir Emyratus garantuoja tai į pilniausią. Tai galima dėl Asmeninių Rinkinių, pasiūlytų avialinijos. Kai tik jūs įstojate, jūs įsitrauksite į savo privačią erdvę ir padarysite geriausią, kurio jūs norite. Su patogiomis vietomis ir pasilinksminimo pasauliu, ilgas laimikis jaustųsi didelis bent kartą. Kai nuvargęs nuo posėdžio, atloškite savo vietą ir jungiklį į lovą. Miegokite taikingai ir jauskitės didysis, kai jūs leidžiatės į savo maršrutą!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Cathay Ramusis vandenynas Kai prieita prie holdingo ištikimų klientų, Cathay Ramusis vandenynas imasi iniciatyvos. Nenuostabu puikios avialinijos paslaugos išsiskiria. Puikiausias pietų, stebuklingas pasilinksminimas ir draugiška komanda daro tai nuostabia kombinacija. Avialinijos pirmoji klasė yra vienas iš aukščiausių pavyzdžių geriausių lovų, pasiekiamų ant avialinijos. 777-300ERs turi kabiną su tiktai šešiomis vietomis, darydamas tai idealas tam, kad pasiūlytų asmeninę erdvę lakūnams. Vietos yra suprojektuotos į tobulumą su natūralia oda. Tai duoda švelnų ir prabangų jausmą kabinai. LCD prisilietimo ekrano kontrolierius daro tai galima atlošti jūsų vietą į patogią lovą ir atsipalaiduoti aukščiausioje žymės patalynėje likusiai daliai jūsų skrydžio!

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.