Pagrindinis lėktuvo etiketas, kad sektų, važiuodamas ant tarptautinio skrydžio

parašė , 2015-09-17 08:37

Kelionė piktoje žemyninėje kelionėje beveik nerezervuoja bilietų ir tikrina tarptautinius skrydžio sąrašus. Lakūnai turi būti sudominti dėl kabinos etiketo ir turėti bendradarbiaujantį elgesį iki galimas. Keliautojai, skrendantys ilgai tarptautiniu reisu, skundėsi dėl nemalonaus jų ko keleivių elgesio. Tai buvo laikyta po detalizuotos apžvalgos, kad keleivių dauguma turėjo turėti reikalo su nepaklusniu elgesiu kitų per kelionę. Atrodo, šis atsitikimas padidėja per ilgą skersinę žemyninę kelionę. Keliautojai, kurie išsirengia į tarptautinę kelionę turi atsiminti, kad tokie skrydžiai apskritai turi žmones nuo skirtingų šalių, religijų ir su skirtinga mąstysena apskritai. Tačiau, priežiūra ramybės ir susitvardymo ir po kelių pagrindinių manierų galėtų būti pakankama, kad išleistų keliautojus, ir jų ko keleiviai turi taikią kelionę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paklauskite ir Atloškite Kėdę

Visų pirma atrodo, problema pakyla per lėktuvo vietos atsilošimą. Daugumos šiuolaikinio amžiaus reaktyvinių lėktuvų dėl kieto lenktyniavimo sumažino tarpą tarp einančių po vietų. Todėl, jei keleivis iš tikrųjų atlošia jo ar jos kėdę, kai asmuo už jos yra normalioje padėtyje, erdvė tampa ganėtinai ankšta. Tai gali būti nepatogu asmeniui, sėdinčiam už. Tik, kad išvengtų to, mandagus būdas padaryti taip yra, klausia asmuo, sėdintis už, ar tai patogu ant atsilošimo. Tokiu atveju, net jei jis ar ji yra sulaikė vietą normalioje padėtyje, labiausiai galimas, kad jis ar ji sureguliuos patenkinimą prie gesto.

Būkite Mandagus kai Gretimo Keliautojo Prašymas, Išeidamas

Tai yra vienas iš geriausių daiktų, kad gautų lango vietą ant ilgo atstumo skrydžio, kadangi kelionė tampa taikesnė. Tačiau, galėtų būti tokios situacijos, kad lakūnas, sėdintis ant vidurinės kėdės, miega, ir asmuo, sėdintis ant lango vietos, turi pakelti. Aišku, ant didžiosios dalies aplinkybių, neįmanoma išeiti, nepažadinant keliautojo viduryje. Rekomenduojama būti tiek švelnu kiek galima, pažadinant sudomintą asmenį ir išvengti kurti nepalankią situaciją.

Bendradarbiaukite su Gretimu Keleiviu, Apsispręsdamas Apie Parankes

Parankės tarp gretimų kėdžių yra svarbiausias klausimas keleiviams, ir didžioji dalis painiavos kyla kaip tada, kai engti juos ir kai pakelti juos viršuje. Trumpi kelionių skrydžiai sukeltų mažiau problemų, bet yra daug svarstomų problemų per ilgo laimikio keliones dėl parankių. Buvo debatų, apie kuriuos keleivis gautų prioritetą sprendime, ar tai turi būti blogos nuotaikos ar viršuje ir ekspertai sutiko, kad tai turi būti asmeniu, kuris sėdi viduryje, kas pasiekia apsispręsti. Tai pagrįsta faktu, kad ši kėdė yra įvertinta kaip mažiausiai patogus palyginti su perėjimu ir lango vieno dolerio banknotais. Tačiau, geriausias sprendimas keleiviams padeda vienam kitam bėdoje per skrydį. Rekomenduojama būti mandagu ir paklausti gretimo lakūno jo ar jos pasirinkimas. Darydamas tai tas kelias galėtų padaryti tai geriau gretimam keleiviui taikiai kelionei.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.