Ohajo skrydžiai: turistiniai taškeliai Ohaje.

parašė , 2012-03-12 14:13

ikas. Su šimtu septyniasdešimt penkiais oro uostais valstybės viduje, Ohajo skrydžių radimas nėra iš tikrųjų tai sunkiai aplankyti. Iš tikrųjų, vienintelis kintamas faktorius būtų tuo, ką atrakcijos gal Jūs norėtumėte pamatyti valstybėje. Kai tik jūs nustatėte tai, lengva surasti skrydį, kuris galėjo pritaikyti jūsų poreikį.

Geras to pavyzdys paskolos bedarbiams būtų Klivlendas Hopkins Tarptautinis Oro uostas. Šis oro uostas apgyvendina apytiksliai dvylika milijonus keleivių kasmet. Oro uostas savarankiškai siūlo puikius patogumus keliautojui tokius kaip invalidų vežimėlis prieinami tualeto kambariai, TTY telefonai, parduotuvės, ATM mašinos, restoranai, užsienio valiutos keitimas, poilsio kambariai ir net koplyčia. Tai aptarnaujama maždaug vienuolikos avialinijų.
Atvykdamas į Ohają per Klivlendą, jūs surasite save būdamas turistinės prieglaudos centre. Yra daug vietų nueiti į įtraukimą Cleveland drabuziu mada Metropark Zoo ir Klivlendo Botanikos sodo. Jaunesnėms varnoms, yra visada Garbės Rokenrolo Salė kuris namai kai kurie iš muzikos legendų darbų. Yra net kompaktinio disko parduotuvė tiems, kas nori suvenyro jų kelionei. Gali taip pat būti manoma rajone taip pat kaip puikiame vaizde, kad pasilinksminimas daro nuotraukas.

Žinoma, tie, kas ketina įeiti į Ohają per skirtingą oro uostą gali nekantriai laukti kitų turistų lankomų vietų. Yra taip pat Uostas Kolumbusas Tarptautinis Oro uostas, kuris aptarnauja apytiksliai dešimt avialinijų. Kaip Klivlendo oro uostas, Uostas Kolumbusas yra žinomas puikiais patogumais tokiais kaip švarūs tualeto kambariai, poilsio kambariai, masažo kėdės ir net laisva interneto prieiga keliautojams.

Kolumbusas savarankiškai yra puikus turistinis taškelis. Išskyrus Kolumbuso Muziejų Meno, kuris turi savyje Picasso ir Monet darbus, yra taip pat Ohajo Kaimas. Šis kaimas aprūpina puikų langą devynioliktam kreditai bedarbiams amžiui su autentiška aplinka ir įvykiais, kurie atspindi darytus praeityje. Kolumbuso turistams, tai būtų gera mintis aplankyti miestą per vieną iš šitų įvykių.

Žinoma, yra daugiau turistų lankomų vietų valstybės viduje. Beveik visi miestai valstybės viduje turi savyje oro uostus, darydami tai lengvas gauti skrydžius ir nueiti tiesiogiai į rajoną, kad pamatytų specifinę atrakciją. Kai kurie iš miestų su aktyviais oro uostais apima Naują Filadelfiją, Toledą ir Portsmutą.

Su gausiais Ohajo skrydžiais, einančiais į ir nuo valstybės, nėra sunku turistams pasiekti ir turėti vietos svetaines. Tiems, kas nori šokinėti nuo vieno miesto kitam, kuris yra taip pat galimas. Tik pasamdykite automobilį ir suplanuokite jūsų atostogas rūpestingai, kad pamatytumėte įvairias svetaines valstybės skirtinguose miestuose.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.