Odos priežiūra žiemos metu

parašė , 2020-12-20 19:51

Žiema yra tas laikas, kada mūsų kūnui reikia kur kas daugiau dėmesio. Ne tik dėl šalčio, tačiau taip pat ir mažesnio judėjimo, galiausiai, ne tokios sveikos mitybos, kuri dažniausiai neatsiejama nuo bandelių, kurios vakarais labai sušildo kūną. Visgi, reikia skirti dėmesio ne tik visam organizmui, tačiau taip pat ir odai, kuri žiemos metu tampa ypač jautri. Jos priežiūrai reikalingas fotoepiliatorius, kurį galite įsigyti čia: https://grozioformule.lt/produktas/ipl-fotoepiliatorius/.

O mes pateiksime dar daugiau patarimų, kurie padės rūpintis nuostabia kūno oda. Ypač – kojų, kurios dažniausiai tamsiuoju metų laiku sulaukia labai mažai dėmesio.

Lygios kojos1. Pirmiausia reikalingas sėkmingas plaukelių šalinimas, kurį geriausia atlikti su fotoepiliatoriumi. Svarbiausia, kad tai ne tik greita ir gana paprasta procedūra, tačiau ir tokia, kuri padeda pasiekti ilgalaikį rezultatą. Siūlome naudoti reguliariai, kad plaukelių svogūnėliai taptų kur kas silpnesni.

2. Lygiai taip pat žiemos metu reikalingas papildomas drėkinimas, kuris gali garantuoti, kad kūno oda ne tik geriau atrodys, tačiau taip pat ir pavyks išvengti intensyvaus išsausėjimo. Jis dažniausiai kelia niežulį, tad tikrai labai nemalonu.

3. Siūlome rinktis tokius drabužius, kurie turi kuo mažiau kontakto su žiemos šalčiu. Taip, visada norisi atrodyti puikiai ir dažniausiai keli drabužių sluoksniai to nesuteikia. Visgi, tai bene geriausia galimybė apsaugoti savo odą nuo šalčio.

4. Žiemos metu reikia valgyti tokį maistą, kuris reikalingas visam Jūsų organizmui ir tuo pačiu odai. Tai yra daržovės, kurios dažniausia pamirštamos ir tuo pačiu grūdinės kilmės patiekalai, kuriems skiriama vis mažiau dėmesio. Jeigu norite, kad Jūsų oda atrodytų puikiai – kasdienai reikia rinktis tokius patiekalus, kuriuose yra kuo daugiau vitaminų. Oda jums dėl to bus dėkinga.

5. Kaip ir visais kitais metų laikais, taip ir žiemos metu – reikia daugiau dėmesio skirti odos šveitimui. Tai yra gana greita procedūra, kurios rezultatas, esame tikri, kad Jums tiks ir patiks.

Svarbiausia yra mylėti save. Tokiu atveju, esame tikri, kad atrodysite taip, kaip visada norisi. Ir Jūsų oda bus glotni ir švelni.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.