Naujovinimas į verslo klasę su srilankan avialinijų skrydžio bilietu

parašė , 2014-09-18 14:49

Nacionalinis vežėjas azijinės šalies Šri Lankos – SriLankan Avialinijos – yra vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kas ieško tarptautinių skrydžio bilietų. Įkurtas judriuose miestuose Kolombo ir Mattala, ši avialinija turi žinomą buvimą per Aziją, Europą ir Vidurinius Rytus. Vežėjas, kuris yra Oneworld globalinės aviacijos sąjungos narys, yra vienas iš didžiausių tarptautinių keleivinių oro transporto tarnybos tiekėjų Pietų Azijoje. Vežėjas valdo vidaus ir tarptautiniai skrydžius į daugiau kaip 80 maršrutų per daugiau kaip 35 šalių tinklą. Palaikydama greitą daugiau kaip 20 modelių dydį, avialinija siekia pasiūlyti maksimalią sujungimo galimybę savo lakūnams.
SriLankan Avialinijų skrydžio bilieto užsakymas paliudijo reikšmingą kilimą keletą pastarųjų metų, pagal pranešimus. Nesena apžvalga atskleidžia, kad viena iš pirminių priežasčių už šio pakilimo yra turtinga verslo vežėjo klasė. Beveik visas vidurys ir avialinijos ilgo laimikio modeliai rodo prašmatnią kelionės kabiną, kuri yra pripildyta šiuolaikiniais malonumais, elegantišku apstatymu ir patogumais "meno valstybė". Ne tiktai korporaciniai keliautojai yra pritraukti, kad skristų šioje kabinoje, bet atostogautojai, siekiantys plonos prabangos taip pat, gėrisi specialiu režimu, pasiūlytu avialinijos šioje prašmatnioje klasėje.

Gerai paskirtas Verslo Klase

Svarbiausia Šri Lankos avialinija valdo modelius, kuriems suteikia prabangias verslo kabinas. Šitos elitinės kelionės klasės turi jaukias plokščias lovas, paskutinius pasilinksminimo patogumus skrydyje ir nuostabius kulinarinius džiaugsmus, kurie patenkina net įžvalgiausius gurmanus. Kas prisideda prie patogumo keleivių, skrendančių šioje kabinoje yra tradicinis Azijos svetingumas, pasiūlytas gerai mokytos komandos laive. Šis oro transporto tarnybos tiekėjas eina papildoma mylia, kad garantuotų malonią skridimo patirtį jos elitiniams keliautojams, prie aprūpindamas giriamąsias paslaugas kaip poilsio kambario prieigos ir prioriteto registravimas oro uoste.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Naujovinimas Padarytas Lengvas

Šiuolaikiniai malonumai ir aukšto galo patogumai tarptautiniuose maršrutuose pabūna tolimose kelionėse, pertraukinėja – laisvas ir patogus. Keliautojai, kurie jau rezervavo jų bilietus į bet kokią tam tikrą vietą ir vėliau nori patobulinti jų klasę nuo Ekonomikos į Verslą gali padaryti tai per kelias minutes. Vežėjas siūlo prie vertės pridėtą paslaugą, žinomą kaip Upgrad, kuris leidžia lakūnams gėrėtis patogumais elitinės kabinos net po rezervavimo Pigiausioje klasėje sukūrimo. Viskas kurį jie turi padaryti yra vieta internetinis pasiūlymas po lėktuvo bilieto pirkimo. Po pasiūlymo registracijos tinkle, lakūnai atlaiko galimybę gauti naujovinimą į prašmatnią kabiną.

Kaip Prisitaikyti

Bet koks SriLankan Avialinijos bilieto savininkas, kuris turi jos tarptautinio lėktuvo Ekonomikos kabinos registravimą, gali padėti internetinį pasiūlymą. Asmuo gali užsiregistruoti pasiūlymui iki prieš apytiksliai 72 valandas prieš suplanuotą skrydžio išvykimą. Žmonės privalo tiesiog prisijungti į pagrindinę kelionės žiniatinklio svetainę, ieškoti SriLankan Upgrad tinklalapis ir užpildyti mažą elektroninę formą. Jie turi užmokėti nukainotą kiekį, jei pasiūlymas yra priimtas, ir patvirtinimas yra gautas per SMS ar elektroninį paštą tarp 48 ir 72 suplanuoto išvykimo laiko valandų. Tokiomis aplinkybėmis, kai naujovinimas nėra pasiekiamas, ankstesnis bilietas lieka galiojantis, ir jokių kaltinimų nepaklausia pretendento.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.