Faa recenzijoje vasarą 2013

parašė , 2014-02-03 15:05

Oh, gerai, tai turi būti laiku visoms agentūroms mūsų Federalinėje vyriausybėje, kad pasirodytų saviverta, tokiu būdu jie gali gauti savo 2014 FY Federalinio biudžeto pinigų sumos. Žinoma, kiekviena agentūra nori "daugiau pinigų" negu paskutinis jūs, yah, kas būtų galvojęs? Gerai, eikime pirmyn ir prikibkime prie vienos iš agentūrų čia, minutėlę būsiu mes. Tik, kad panaudotų juos kaip vyriausybinio eikvojimo ir kriauklės žaidimų pavyzdį jie žaidžia, niekada nemažindami išlaidų, kad išgelbėtų mokesčių mokėtoją, nedaug pinigų turi būti mumis?
Įdomus GAO (GAO-13-693) Pranešimas 2013 m. rugpjūčio titulavo;" Nacionalinė Oro erdvės Sistema – Pagerintas Biudžeto sudarymas Galėjo Padėti FAA Geriau Nustatyti Būsimas Operacijas ir Palaikymo Prioritetus," manykite, kad FAA padarė "kažkoks" jo ieškojimo progresas, kad įvestų kitą kartą (NextGen Programa), bet tai stokoja pinigų, kad patobulintų einamuosius patogumus ir taip pat sutiktų jo tikslus Kitam Generation Air Transportation. Reikšmė, kas? Kas jūs manote kad priemonė? Tai reiškia, kad jiems reikia daugiau pinigų jų biudžete kaip kiekviena kita išpampusi biurokratinė agentūra mūsų Federalinėje vyriausybėje.

Tai yra nuostabūs niekai, ir patetinė gudrybė išvengti biudžeto kirvio, net jei FAA blogai valdo, kad žinotų galą, viršūnė, sunki vadovavime ir mano nuomone, šykščia energinga ir nekompetentinga. Ne, tai nevyko per naktį, tai buvo pastovus smukimas praėjusius 3-4 dešimtmečius ar daugiau. Po Antrojo Pasaulinio Karo mano senelis buvo jauniausias FAA vadovas Tarptautinio Oro uosto, ir aš sekiau FAA mano visas gyvenimas, nuo jaunuolio, plaunančio lėktuvus vietiniame oro uoste, studentų pilotui ir vėliau kaip aviacijos verslininkas.

Pažiūrėkime į kitą įdomią antraštę vasarą 2013, šį Bloomberg 2013 m. rugsėjo 23-iąją;" Elektroninis Prietaiso Naudojimas Gali Išplėsti JAV Avialinijos Skrydžius," By Alan Levin & Angela Greiling Keane. Dabar mes galime atidaryti mūsų nešiojamuosius kompiuterius ir eReaders ant pakilimo ar klausyti gaidų kaip iPods, net nepaisant to, kad aš neturiu niekada susidūrimo stiuardesė, prašanti, kad kažkas liautųsi klausyti gaidų ant pakilimo ar nusileidimo, bet dabar tai bus teisėta matyt.

Mano nuomonė dėl to, kodėl tikrai; gerai taip, FAA nori, kad mes manytume, kad tai yra ant rutulio čia, taip po kuris 2 dešimtmečiai? Duokite man lūžį, jei aš būčiau FAA, aš nesigirčiau apie nekompetentingumą, kaip tik taip, kaip jie dirba ties 2014 federaliniu Fiskaliniu biudžetu, kada nors nori žinoti, kodėl sujudimas Federalinės agentūros PR išleidžia šį kartą metų? Sheesh.

Gerai, aš tikiuosi, kad jūs galite dabar pamatyti per rūką biudžeto karų Vašingtone, Kolumbijos apygardoje. Aš klausiu to jūs, prašom svarstyti visa tai ir prašom galvoti ant to.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.