Medis virtuvėje

parašė , 2017-03-07 13:58

Remontuojate namus ir jums reikalingi virtuves baldai Kaune? Pabandykite šiais metais daugiau į savo virtuvę įleisti natūralumo. Tai madinga ir visada veikia įkvepiančiai, kadangi mediena kaip žaliava yra tiesiai iš gamtos, ji šilta (ne kaip akmuo), o mums, lietuviams, apskritai dar turi ir genetikoje įspraustą medienos garbinimą. Taigi, metas į virtuvę įleisti medinio šviežiumo.

Medinės spintelės

VitmedisPaprasčiausias būdas namams leisti turėti medinių elementų, tai tiesiog juose pastatyti medines spinteles. Specialiai jūsų virtuvei pritaikyti gražūs mediniai baldai, iš kurių daugiausiai bus spintelės, galės būti tas virtuvės elementas, kuris suteiks ir įkvėpimo, kai norėsite kažką skanaus gaminti. Juk tokios spintelės nereikalaus ypatingos priežiūros, jos visą laiką atrodys gražiai. Tai galės būti spintelės, kurios turės šviesius medžio raštus, gal bus padengtos matiniu laku. O gal medis bus nudažytas ir turėsite baltas medines spinteles. Visgi, kada baldai yra tiesiog iš tikro medžio, o ne iš plokščių, tuomet paprastai branginama ta tikroji medžio tekstūra ir ji nėra padengiama dažais, o tik būna nulakuojama.

Valgomojo baldai

Kitas labai gražus dalykas – valgomojo baldai. Jūs galite virtuvę jungti su valgomuoju arba su svetaine, ir dėl to jums reikės ir stalo bei kėdžių. Dabar madinga atkreipti dėmesį į valgomąjį, jį sukurti kone „karlišką“ ir valgyti prie jo kaip ponas. Tad jums tiktų ilgas medinis stalas su kėdėmis, kurios turėtų aukštus atlošus.

Grindys

Medinės grindys – tai grįžimas į savotiškus klasikos laikus, kada grindys iš tiesų būdavo medinės. Žinoma, tai jau nelietuviška tradicija, mat lietuvių kraštuose įprastas grindinys būdavo asla, ant kurios nebaisu nieko numesti ar peleną nubarstyti, nes ji molinė, todėl labai lengvai ir iššluojama.

Palangės

Ypatingas stiliaus elementas virtuvėje – medinės palangės. Jos gali būti plačios ir išraiškingos, tuomet ant jų galima laikyti ir gražias gėles ar auginti prieskonius. Na o tobulam virtuvės vaizdui dar reikėtų ir vienos kitos sijos palubyje, kuri apskritai turės tam tikrą archajinį dvelksmą. Taip atrodys jūsų įkvepianti virtuvė.

Vienas atsakymas į “Medis virtuvėje”

  1. Karolina says:

    Mediniai baldai labai gražu ne tik virtuvėje, bet ir miegamajame, svetainėje ar net ofise. Ne medinių darželio baldų, tai net neįsivaizduoju.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.