Marškinėliai

parašė , 2013-05-10 11:56

Vakar žiūrėjau reperio muzikinį klipą. Ir pagalvojau , kodėl negalėčiau suvaidinti reperį? Juk kiekvienas gyvenime pasirenkame kažką vaidinti.  Ar ne tiesa?

MarškinėliaiJau. Laikas tiksi ir mano sąžinė pratiksi lyg varvantis vanduo iš čiaupo pliaukšt  ir pliaukšt. Artėja paskutinė valandos minutė , kai tarsiu žodį blaiviai , liau liau. Taigi , aš sakau, kad repo ritmą aš valdau aha, aha.  Stovi mintis galvoje lyg saulė danguje , o aš vis dar čia laikau  svajonę savo delne , kaip erškėtrožė prisigalūdus prie rožės spyglių. Aš ne bananas plaukiantis upėje , kai rožė užbuksuoją mane. Ji klausia iš kokio skrandžio aš čia, o kad žinočiau kas valgė bananą vakar delne , tai rožė spygliuota atsakė , kad aš dar čia. Mes plaukiame upėje drauge lyg laivas stumdomas audrų , bet pasaka baigęs , kai pasiekiam krantą ….

Taigi, kad ir kokios eilės mumis aplankytu eiliuojant ar rimuojant , tačiau visada lengviau lyg aktoriui įsijausti į vaidmenį, kai būna atitinkama apranga, tuomet įsijaučiame ir leidžiame sau pasvajoti. Tinkamas būdas , kai renkamės patogia aprangą, o ypatingai tuos marškinius , kurie atstoja mūsų pasirinktą stilių ir vaidmenį , tai idealiausia yra Dedmau5 T shirts.  Bet ypatingai aurai , tai Dope T shirts.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.