Kinija – nepaprastos turtingos įvairovės šalis

parašė , 2013-10-22 10:36

Kinija, kuri yra oficialiai žinoma kaip Žmonių Kinijos respublika yra išdėstyta Rytinėje Azijoje, yra viena iš didžiausių šalių pasaulyje šalia Kanados ir Rusijos. Tai yra viena iš labiausiai tankiai gyvenamų šalių pasaulyje su Kanados ir Rusijos gyventojais. Didumas ir ilga Kinijos istorija daro tai neįprastai turtinga įvairovės nesvarbu, kokį šalies aspektą jūs norite ištirti. Turizmas šalyje labai plėtėsi daugiau kaip praėjusius kelis dešimtmečius nuo pradžios reformų, kurios daro šalį karštojo taško turisto maršrutu pasaulyje. Kad gautumėte šios hipnotizavimo šalies švystelėjimus, rezervuokite pigius skrydžius į Kiniją, kadangi jūs jaučiatės užlietas nuostabiomis atrakcijomis, kurios tikrai nuims jūsų kvėpavimą ir padarys puotą jūsų akims

Pekinas, Šanchajus ir Sianas yra trys pagrindiniai turistiniai miestai Kinijos, kurią jūs negalite leisti sau praleisti, gėrėdamasis šventėmis Kinijoje. Yra tūkstančiai atrakcijų, kurias jūs įvertinsite ir mėgsite Kinijoje, ir reikės mėnesių, kad praeitų šituos protą nugriaunančius stebuklus. Pekinas, esantis šiaurėje, yra kapitalas ir labiausiai tankiai gyvenamas miestas pasaulyje. Tai yra politinis, kultūrinis ir mokomasis centras šalies, kuri yra išpuošta su turtingomis istorinėmis svetainėmis greta svarbių vyriausybinių ir kultūrinių įstaigų.

Judrus miestas yra namai daugiau kaip 10 milijonų žmonių su Kinijos dviem paskutinėmis dinastijomis ir 26 imperatoriais, kurie suteikė Pekiną su turtingiausiu dinastiniu paveldu pasaulyje. Tarp pagrindinių miesto atrakcijų, kadangi jūs iš pradžių žiūrite Į Didelę Sieną, neįmanoma nebūti apimta baimės šiame dirbtiniame stebukle. Jūs galite pakilti į jo viršūnę ir eiti myliai kiekviena kryptimi, Didžiosios Sienos gyvatės priekyje per kalną, kiek jūs galite pamatyti.

Kapitalo melų širdyje Uždraustas Miestas, kuris yra pastatytas per Ming dinastiją 1406 yra iš tikrųjų miestas viduje miesto, kuris sklinda per 250 akrų su 9999 kambariais. Per Ming ir Qing dinastiją, 24 imperatoriai padarė savo namus Uždraustame Mieste, ir dabar Imperatoriaus Rūmai buvo paversti į muziejų, kuris laiko daug Imperinės šeimos lobių. Kitas turi aplankyti šio nuostabaus miesto regėjimą, yra Šventykla Dangaus, kuris yra šedevras Ming architektūros, kuri yra vienas iš labiausiai nufotografuotų pastatų pasaulyje dėl jo elegantiško grožio ir simetrijos.

Tikrai aplankykite Tiananme Kvadratą, kuris yra didelis miesto kvadratas Pekino centre, yra trečias didžiausias kvadratas pasaulyje ir yra labiausiai aplankyti miesto orientyrai. Tokiu būdu sugaukite visų šitų miesto orientyrų švystelėjimus, rezervuoja žemus mokesčio už važiavimą bilietus į Pekiną nuo Londono ir turi jų garbę.

Nors joks degtukas dėl ilgos istorijos Pekino ir Siano, dar Šanchajus turi unikalią istoriją, kad pasakytų, prasidedantis nuo kuklaus žvejybinio kaimo į pasaulinę didžiausią sostinę, miestas yra didelis mišinys tradicinės kinų kultūros ir 21-ojo šimtmečio architektūros taip pat kaip muziejaus Rytų susitikimas į vakarus ant kinų dirvožemžio. Tarp labiausiai aplankytų miesto atrakcijų yra Bund, kuris yra vienas iš šalies garsiausio kranto, apsupto 1930-ųjų eros pastatų. Kranto parkas palei Bund yra populiari susitikimo vieta vietiniams gyventojams taip pat kaip lankytojams. Nandzingo Kelias yra galutinė Meka pirkėjams ir pasiūlo didžiausią įvairovę jiems. Lengva prarasti save siaurose, vingiuotose Šanchajaus Seno miesto siaurose gatvelėse, kur jūs galite vaikščioti per vietinius turgus ir parduotuvę tradiciniai amatininkų dirbiniai. Kitas vertas miesto lankymo svetainė yra Yu Juanio Sodas, kuris yra spalvingų paviljonų labirintas, baseinai ir akmeniniai drakonai yra vienas iš puikiausių Ming dinastijos pavyzdžių.

Taip tik nelaukite ir rezervuokite žemus mokesčio už važiavimą skrydžius į Šanchajų nuostabus Kinijos miestas, ir jūs niekada nesusitiksite, bet kas dainuoja nuobodų momentą apskritai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.