Įdarbinimo puslapiai – ar žinote, kad Anglijoje egzistuoja portalai, padėsiantis įsidarbinti?

parašė , 2015-08-17 23:57

Darbo paieškaEmigracijos mastai, niekas nepaneigs to, kad paskutiniu metu yra itin išaugę. Norime pastebėti tai, kad vis daugiau lietuvaičių emigruoja, o kas svarbiausia, keliauja ne be pavieni, kaip buvo įprasta iki šiol, tačiau kartu su savimi pasiima ir šeimas. Kad ir kaip ten bebūtų, nors lietuvių skaičius šalyje ir mažėja, vis dėlto reikėtų sutikti, kad negalėtume pykti ant žmonių – paprasčiausiai, piliečiai stengiasi visomis įmanomomis priemonėmis išvykti ir užsienio šalyje, kur esą geresnės sąlygos, susikurti sau komfortišką vietą gyvenimui. Esame linkę manyti, jog geriau palaikyti tuos asmenis, nei juos peikti – gi galiausiai, dauguma iš jų teigia, kad norėtų grįžti senatvėje.

Tiesą sakant, šiandienos straipsnis taip pat bus skirtas tiems, kurie emigruoja į Didžiąją Britaniją – kitais žodžiais sakant, norėtume pateikti rašliavą, kuri būtų naudinga piliečiams. Šį kartą pristatysime du projektus, tai employment websites ir London classifieds, kuriuose, iš esmės, kiekvienas lietuvis, nuvykęs į užsienio šalį, galėtų panagrinėti ir rasti sau tinkamą darbo vietą, ne vien tik pagal individualius kriterijus, tačiau, žinoma, ir įkainius. Tikimės, kad informacija pasinaudos mūsų skaitytojai, mat mūsų pateikiamos galimybės galėtų būti traktuojamos, kaip vienos iš geriausių, norintiems įgyti puikiai apmokamą darbo vietą užsienio šalyje.

Keista, tačiau dauguma asmenų yra įsitikinę, kad šie įdarbinimo puslapiai nėra naudingi, ir geriau keliauja į įdarbinimo agentūras. Kad ir kaip ten bebūtų, statistika, o taip pat ir nemažos daugumos žmonių patirtis byloja, kad būtent agentūrose ir yra didžiausias apgavysčių skaičius, ypač, jeigu pastarosios dar nėra gerai žinomos, jeigu esą dar ne itin senai įsikūrusios ir neturi daug teigiamų atsiliepimų. Būtent dėl tos priežasties ir norėtume žmones paskatinti, norėtume, kad pastarieji ištrūktų iš individualių komforto zonų ir pasistengtų išmėginti, ką nors naujo – tikėkite, jeigu norite, o jeigu norite – netikėkite, tačiau pastarieji įdarbinimo puslapiai tikrai žmonėms galėtų būti naudingi. Realiai, vien dėl to, kad asmenys kuo puikiausiai galės komunikuoti su užsakovais ir tartis, o taip pat ir išsiaiškinti, dėl darbo sąlygų asmeniškai.

Kitais žodžiais sakant, įdarbinimo projektai yra kone tiesioginė priemonė, kuri leis jums susisiekti su norimu užsakovu, norimu darbdaviu. Tai kur kas geriau, nei agentūros, kadangi nei papildomų pinigėlių nereikės mokėti, nei teks jaudintis dėl galimos apgavystės.

Vienas atsakymas į “Įdarbinimo puslapiai – ar žinote, kad Anglijoje egzistuoja portalai, padėsiantis įsidarbinti?”

  1. Galbūt jei įdarbinimo puslapių įkūrėjai atsakingiau žiūrėtų į norinčius įsidarbinti asmenis būtų sudarę kitokį įspūdį apie save ir jais pasitikėtų daugiau žmonių, nei dabar. Taip pat daug duoda ir valdymo sistemų įsidiegimas įmonės viduje, kuris supaprastina darbą su esamais ir būsimais darbuotojais.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.