Kelionės maršrutai, kurie užklupo 2014 netikėtai

parašė , 2015-01-17 08:23

Kiekvienas nori ištirti naujus maršrutus šiame pasaulyje. Mes visi žinome, kad yra daug gražių vietų aplink mus, kurie gali padaryti mūsų šventę jaudinančią ir nepamirštamą. Kai kurios vietos yra labai populiarios savo kultūrai, istorijai, turistų lankomai vietai ir maistui. Tie, kas nori aplankyti naujus maršrutus ir meilę, kad važiuotų visada ieško naujų vietų ir tiria kažką naujo kiekvieną kartą. Čia mes turime kažkokį aukščiausią kelionės maršrutą, kurį jūs galite paimti savo noro sąraše.

Timpu, Butanas

Timpu yra kapitalas ir didžiausias miestas Butanas. Tai yra nuostabi vieta ir vienas iš patraukliausių turistinių maršrutų Azijoje. Tai išsidriekia per vakarų Wang Chhu River Slėnio nuožulnumą. Timpu, kuris nesugadino natūralų grožį yra apsuptas su miškais, kurie kuria šį vietos žvilgsnį, žalesnį ir gražesnį
Rugpjūtis į spalį yra geriausias laikas, kad aplankytų Griaustinio Drakono Žemę. Jei jūs bandote suplanuoti savo kelionę aplink vietinius festivalius, ji atidaro visą naują langą į ryškią Bhutanese kultūrą.

Praha, Čekija

Praha yra kapitalas ir taip pat didžiausias Čekijos miestas, Tai išdėstoma palei Vltavos Upės bankus. Vaizdingas peizažas ir gražus žavumas, kuriuo miestas giriasi yra svarbiausia priežastis, kodėl turistai nuo visų Žemės rutulio kampų, plūsite į miestą visur aplink metus. Prahos miestas būdavo visada jungiamas su intelektualizmu ir artistišku jautrumu. Tai yra istorinis centras kultūros ir Europos žemyno menas. Praha yra daug garsių kultūrinių atrakcijų tėvynė. Svarbiausios atrakcijos apima Prahos Pilį, Charles Bridge, Seną Miesto Kvadratą, Žydų kvartalą, Lennon Sieną ir Petrin kalvą. Miestas giria daugiau kaip dešimt pagrindinių muziejų, greta gausių teatrų, galerijų, kinų, koncertų salių, muzikos klubų ir kitų istorinių parodų. Klasterni Pivovar, alaus darykla, neturi būti praleistas alaus įsimylėjėlių, po nuostabaus kritimo Rytietiško Mandarino Vandens procedūrų salone.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Keiptaunas, Pietų Afrika

Keiptaunas yra Pietų Afrikos gražiausias, romantiškiausias ir labiausiai aplankytas miestas. Gausus turistų skrenda į Keiptauną atjaunėjančiai šventei, supakuotai su nuotykiu. Jūs galite gėrėtis Golfu, trekking, vairavimu, žvejyba, banglenčių sportu, snorkelling ir keliais kitu sportu su geriausiais patogumais nuostabiausiuose peizažuose Keiptaune. Kai kurios iš atrakcijų, kurias jūs galite ištirti yra Geros Vilties, Kirstenbosch Botanikos sodų, Rodo Memorialo ir Dviejų Vandenynų Akvariumo Pilis. Būkite tuo kelionė po vyno ūkius, variklį į masinį stalo kalną ar tik atsipalaiduojantis paplūdimyje, Keiptaunas palieka žmones jo grožio ir didžiadvasiškumo baimėje.

Manila, Filipinai

Manoma, kad Manila Filipinų sostinė yra vienas iš labiausiai jaudinančių miestų Azijoje jo įdomiam kultūros ir istorinių svetainių mišiniui. Jei jūs norite aplankyti Manilą, tai geriausias laikas, kad nueitų yra tarp lapkričio į vasarį, kai paprastai engėjiška atogrąžinė temperatūra reiškia pakeliamą lygmenį. Jūs galite gėrėtis naktiniais barais, istorinėmis bažnyčiomis, parduotuvių rajonais, muziejais, viskas, kai jūs siekiate šį nuostabų miestą. Jūs galite taip pat gėrėtis nuotykio sportu kaip burlenčių sportas, nardymas, snorkelling, trekking ir kalno alpinizmas. Tačiau, jei jūs iš tikrųjų norite patirti Manilą visoje jos garbėje, tada jūs turite pamatyti svetaines kaip; Senas Miestas, Rizal Parkas, Filipinų, Malacanan Rūmų ir Manilos Katedros Nacionalinis muziejus. Kelionė į Manilą yra rekomenduota jaunimui, kuris yra linksmas ir senas, kas mėgsta gyvenimą, kai tai yra jo ritmiškame geriausiai.

Jei šitie kelionės maršrutai pajuto jūsų prieraišumą kino filmuose ir knygose, dabar tai yra laikas ištirti juos. Jūs galite rezervuoti pigius skrydžius su mumis ir gauti išskirtinius kelionių reikalus. Detalių vizitui: smartfares.com

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.