Keiptaunas – tarptautinis oro uostas.

parašė , 2012-09-05 17:18

Provinciali Vakarų Iškyšulio sostinė, Keiptaunas yra antras labiausiai apgyventas miestas Pietų Afrikoje. Miestas yra garsus savo natūraliu nustatymu ir savo uostu. Iškyšulio Punktas ir Stalo paskolos Kalnas yra žinomos turistų lankomos vietos čia. Anksčiau, miestas buvo išvystytas Olandijos Rytinės Indijos Kompanijos kaip aprūpinimo stotis jų laivams, plaukiantiems į Pietų Afriką. Šiandien, maršrutas įgijo reikšmingumą kaip multikultūrinį pasaulio miestą. Kad pasiektų šį maršrutą, daugelio kelionių agentūrų pasiūlymo pigūs skrydžio reikalai yra pasiekiami.

Oriniai skrydžiai nuo pagrindinės vežėjų žemės Keiptaune Tarptautinis Oro uostas, kadangi tai yra svarbiausias oro uostas, aptarnaujantis miestą taip pat kaip kaimyninius rajonus. Šio oro uosto IATA Kodas yra CPT
Pietų Afrikos antros labiausiai užsiėmusios ir Afrikos ketvirtas labiausiai užsiėmęs oro uostas; šis tarptautinis oro uostas sutinka didėjantį skaičių lankytojų, atvykstančių į šį miestą. Nuo centrinės miesto dalies, oro uostas yra esantis 20 km už. Šis oro uostas pakeitė ankstesnį oro uostą, esantį Wingfield priemiestyje. Šis oro uostas tapo naudojamas 1954. Siūlydamas suplanuotas keleivines paslaugas, šis oro uostas pataikauja Keiptaunui Sostinės Rajonas.

Skrydžiai reklamos paslaugos internete į Keiptauną padidėjo žymiai. Prisijungtas bendro centrinio terminalo, oro uostas turi tarptautinius taip pat kaip vidaus terminalus. Nuo maršrutų kaip Pietų Afrika, Johanesburgas ir Durbanas, oro uostas elgiasi su tiesioginiais skrydžiais. Tarptautiniame lygmenyje, oro uostas elgiasi su tiesioginiais skrydžiais į ir nuo Europos, Afrikos ir Azijos. 2007 metais, oro maršrutą tarp Johanesburgo ir Keiptauno paskelbė kaip penktas labiausiai užsiėmęs maršrutas pasaulio ir labiausiai užsiėmusį visoje Afrikoje.

Už metų po Tambo Tarptautinis Oro uostas ar Jan Smuts Oro uostas atsidarė Witwatersrand kalvagūbryje, Keiptaune, kurį Tarptautinis Oro uostas atidarė 1954. Su šiuo oro uostu, ankstyvesnis oro uostas buvo pakeistas. Pradžioje greitas kreditas du tarptautiniai skrydžiai buvo pasiūlyti šio oro uosto, anksčiau žinomo kaip D.F. Malan Oro uostas – per Johanesburgą, vieną skrydį į Britaniją ir sekundė vienas, tiesioginį skrydį į Britaniją.

Oro uostas patyrė masinį plėtimą ir suremontavimą, kad didintų 2010 FIFA Pasaulio čempionato ruošimuisi. Už R1.6 milijardo kainą, Centrinis Galutinis Pastatas buvo išvystytas. Pastatas taip pat sujungė vidaus ir tarptautiniai terminalus, kurie buvo ankstyvesni atskiras. Bendras registravimo rajonas buvo taip pat pateiktas. 2009 m. lapkritį, Centrinių Terminalų išvykimo lygmuo atsidarė, ir likusi dalis pastato užėmė dar kažkurį laiką ir atsidarė 2010 m. balandžio.

Nuo šitų dienų, skaičius pigių skrydžių į Keiptauną padidėjo žymiai; buvo jausta, kad oro uostui reikėjo daugiau plėtimo. Po 2010 plėtimas, buvo jausta, kad antras kilimo ir leidimosi takas turi būti konstruotas, kad pasielgtų su dideliu lėktuvu, atvykstančiu čia. Projektinės iniciacijos data nebuvo nuspręsta dar.

Su šiuolaikiniu skilimo lygmens projektu, galutinis pastatas atitinka globalinius standartus. Išvykimo salė yra esanti viršutiniame lygmenyje, tuo tarpu atvykimai yra esantys žemesniame lygmenyje. Vehicular prieigai taip pat suteikia iškeltos važiuojamosios kelio dalies sistemos pagalbą. 120 registracijos rašomųjų stalų ir 20 pats paslaugos kioskai yra pateikta oro uoste, kad pasielgtų su keleiviais deramame būde.

Šis miestas yra didingas plataus natūralių atrakcijų rinkinio pasiūlymas. Kad patirtumėte gamtos dosnumą jos geriausiame, rezervuokite pigius bilietus į Keiptauną ir gėrėkitės atostogomis su draugais ir šeima.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.