Kaip išmokti gaudytis interjero dizaine

parašė , 2019-01-12 05:47

Jeigu norite pagaliau pradėti suprasti, kaip sukurti gražius namus, nepakenks apsilankyti tokių parduotuvių kaip www.dubingiai.lt salonuose, kaip ir imtis daugiau iniciatyvos galvojant apie interjero kūrimą. Štai ką vertėtų padaryti.

Pasidairykite geruose interjero salonuose

Į darbus reikia žiūrėti linksmai – ir pradėti nuo to, kas jums atrodo patrauklu. Ne paslaptis, kad ne vienai moteriai patinka dairytis po parduotuves. Jeigu po jas vaikščiotumėte nežiūrėdami į kainas, o tik semdamiesi į kvėpimo, tikrai įgysite geros patirties. Tad keliaukite į tokius salonus kaip Dubingiai, ir gerai pasidairykite. Rinkitės derinius, kurie jums patinka, nusifotografuokite gražesnius baldus, interjero dekoro detales, įsivaizduokite, kokius namus kursite. Tik neikite į pigiausių baldų salonus, nes ten gero skonio nerasite ir susigadinsite įspūdį, pradėsite klaidingai mąstyti.

Stebėkite, kaip atrodo gražios kavinės, įstaigos

DubingiaiInterjero baldų salonuose galėsite matyti tą gausą, iš kurios renkamasi, kuomet kuriami interjerai. Tačiau jums vertėtų išbandyti ir dar kai ką – tiesiog pavaikštinėti po gražias kavines, restoranus. Pagalvokite, juk esate verti to, kad kartais pasivaišintumėte, pavalgytumėte vis kitose vietose. Geriau rečiau, bet drąsiai eitumėte ir ten, kur galbūt kartais nedrąsu lankytis, nes yra šiek tiek brangiau. Tad taip ir padarykite – lankykitės įdomiose naujose vietose. O tuomet pagalvokite, kaip galėtumėte tą stilių pritaikyti ir savo namams, savo gyvenimui.

Vartykite mados žurnalus

Taip pat nepamirškite ir pavartyti mados žurnalų. Jų nebūtina pirkti, nes tiesiog belaukdami kažkur eilėje dažnai jų rasite ir galėsite pasižvalgysite. Nebūtina nagrinėti derinių – greitai praverskite ir jūsų akys bei smegenys tiesiog sugers visą svarbią informaciją.

Turėkite Pinterest

Savo impresijas kolekcionuokite Pinterest paveikslėlių kolekcijose. Ten jums bus lengva ir patekti tokiomis kryptimis, kur viskas bus dar gražiau ir gražiau, kadangi jums bus teikiamos rekomendacijos pagal tai, ką renkatės.

Dalyvaukite Instagram gyvenime

Dar viena nuostabi vieta rinkti paveikslėlius ir supratimą apie vizualius dalykus: tai Instagram tinklas. Tik čia galėsite pamatyti, kaip atrodo kitų žmonių namai, prašmatnūs kavinių ir kitų vietų interjerai. Galėsite sekti ir interjero salonų, mados namų tendencijas. O šią informaciją kasdien įsileisti į galvą bus nesunku, kadangi instagram tinklą naudoti paprasta ir netgi prie jo priprantama. Domėkitės tendencijomis, apdovanojimais ir kitais kanalais. Kartais paieškokite internete, kokios yra šių ar kitų metų tendencijos, kokie yra teikiami apdovanojimai, kas juos gauna. Paskaitykite interjero madų apžvalgas ar analizes.

Vienas atsakymas į “Kaip išmokti gaudytis interjero dizaine”

  1. Informacija says:

    Kuriant savo būsto interjerą, ne ką mažiau svarbus yra ir namo išorės dizainas. Ilgai rinkausi kaip galėčiau suteikti savo namams jaukumo bei išraiškingumo, bet draugai rekomendavo lauko šviestuvus, kuriuos rinkausi čia http://www.lempa.lt/lauko-sviestuvai/pastatomi-lauko-sviestuvai/ ir likau labai patenkintas.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.